Hayatınızın Deneyimine Zıplayın

3 Eylül 2013 · Hakkı Ceylan

Eğer zıplayarak çektiğiniz tek bir fotoğraf, size dünyanın herhangi bir ülkesine gitme şansı verse; nereye giderdiniz?

Londra – 02 Eylül 2013, Instagram’da 16 milyarın üzerinde kedi, kahve, gün batımı gibi fotoğraf karelerinin arasında en popüler karelerden biri de zıplama. Kaplan International Colleges bu konsepte dahil olarak, uluslararası ilk Instagram fotoğraf yarışmasını düzenliyor: #JumpToKaplan.

Hayatınızın Deneyimine Zıplayın

Kaplan International Colleges’in Creative Manager ve aynı zamanda Instagram (@ido8all) uzmanı Ido Simyoni, projeyi şu şekilde açıkladı: “Hemen hemen herkes Instagram sayfasında en az bir tane zıplama fotoğrafına sahip. Bizim isteğimiz ise oldukça basit. Websitemize gidin ve okullarımızın bulunduğu lokasyonlara göz atın. Favori lokasyonunuzu seçin ve Instagrama zıplayarak çektiğiniz bir fotoğraf karesini ‘I want to jump to Kaplan in…’ başlığı ile yükleyin. Hayalinizdeki ülkeye gitmek için bir şans kazanmış olacaksınız.”

Hayrettin de #JumpToKaplan için zıpladı

Bir süredir Kaplan International Colleges’in Los Angeles’daki dil okulunda eğitim gören ünlü komedyen Hayrettin, #JumpToKaplan için zıpladı. ‘I want to jump to Kaplan in Los Angeles’ başlığı ile Hayrettin’in instagram üzerinden paylaştığı fotoğraf, yarışmaya katılmayı düşünenler için ilham verici nitelikte.

Komedyenin instagram hesabında #JumpToKaplan fotoğrafını görebilirsiniz.

Dünyanın dört bir tarafındaki Instagram kullanıcıları, iki buçuk hafta boyunca en iyi zıplama karelerini (limitsiz), hangi lokasyonu ziyaret etmek istediklerini belirterek instagrama yükleyebilirler. Yeni Zelanda’dan Amerika’ya, Londra’dan Kanada’ya kadar birçok lokasyon arasından seçim yapabilirler.

Jüri, #jumptokaplan hashtagine sahip en yaratıcı fotoğraflardan 4’ünü seçecek ve daha sonra bu fotoğraflar, @kaplaninternational Instagram hesabında 4 gün boyunca oylanabilecek.

Kaplan International bir seneyi aşkın süredir Instagram’ı kullanıyor ve Kaplan deneyimine ait içerikleri paylaşarak öğrencileri yurtdışında dil eğitimi için cesaretlendiriyor.

Global Pazarlama Direktörü Robin Sutherland ise proje ile ilgili şunları söyledi: ‘Kaplan International, trendleri takip eden bir kurum ve Instagram da bunlardan bir tanesi. Geçtiğimiz yıl boyunca öğrenciler Kaplan deneyimlerini #kaplanexperience üzerinden sosyal ağlarda paylaştı. Şimdi ise dünyanın dört bir tarafındaki kişilere okullarımızdan biri ziyaret etme şansı sunuyoruz.’

Siz nereye zıplamak istediğinize karar verdiniz mi?

#JumpToKaplan yarışması ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Hayatınızın Deneyimine Zıplayın

 

Hayatınızın Deneyimine Zıplayın

Eğer zıplayarak çektiğiniz tek bir fotoğraf, size dünyanın herhangi bir ülkesine gitme şansı verse; nereye giderdiniz?…

azgezmis.com

Yorumunuz?