En Yaratıcı Tatil Fotoğrafınız İle Yeni Bir Tatile Gidebilirsiniz

10 Haziran 2012 · Zehra Arslan

Biz fotoğrafçılar sürekli olarak bir yerlere gidip fotoğraflar çekiyoruz. Sanatsal bir şeyler yaratmanın verdiği mutluluk ile evlerimize geri dönüyoruz her seferinde. Çektiğiniz bu tatil fotoğraflarınızla biraz dinleneceğiniz bir tatile gidebilirsiniz.

Bookinturkey Facebook sayfasında düzenlediği fotoğraf yarışması ile en yaratıcı fotoğrafı yükleyen 5 kişiye Antalya’da tatil fırsatı yaratıyor. BookinTurkey Facebook sayfasında düzenlediği “En Yaratıcı Tatil Fotoğrafı” yarışmasıyla 5 çifti tatile gönderiyor. 8 Haziran – 24 Haziran 2012 arasında düzenlenecek yarışmada katılımcıların paylaştıkları en yaratıcı tatil fotoğrafları yarışıyor. Tüm detaylara BookingTurkey Facebook sayfasından ulaşabilirsiniz.
Ödüller
Jüri tarafından seçilen beş (5) katılımcı Asteria Elita Resort Otel Antalya’da çift kişilik, 3 gece – 4 gün bir double oda ,ultra herşey dahil konaklama ödülü kazanacak.

En Yaratıcı Tatil Fotoğrafınız İle Yeni Bir Tatile Gidebilirsiniz

Biz fotoğrafçılar sürekli olarak bir yerlere gidip fotoğraflar çekiyoruz. Sanatsal bir şeyler yaratmanın verdiği mutluluk ile…

azgezmis.com

Yorumunuz?