Azgezmiş Fotoğraf Kulübü Etkinlikleri: Özlem Gün Bingöl

11 Kasım 2018 · Hakkı Ceylan

Azgezmiş Fotoğraf Kulübü Etkinlikleri: Özlem Gün Bingöl’ü konuk olarak ağılıyor. Grafiker ve Fotoğrafçı Özlem Gün Bingöl birbirinden renkli ve güzel fotoğraflarıyla bizlere iki adet sunum yapacak. Sunumlar Raks-ı Aşk ve Doğduğum Ev isimlerini taşıyor. Sunumlar sonrasında her zamanki gibi sorularınızı cevaplayacak ve sohbetimiz olacak. Etkinliğimiz ücretsizdir ve misafirlerimiz için her zaman çay ikramımız vardır.

Yer: Azgezmiş Ofis
Mürver Çiçeği Sk. Karatekin İş Mrk. No: 18, K: 5/3
Kadıköy (Boğa Heykeli karşısı)
Tel: 0216 449 00 39
Tarih: 14 Kasım 2018, Çrş
Saat: 19:30

Kendi anlatımıyla Özlem Gün Bingöl;

İstanbul’da doğdu. Evli ve iki çocuk annesi. Grafik eğitimini tamamladıktan sonra iş hayatına 1990 yılında Türkiye’nin ilk reklam ajansı olan İlancılık Reklam Ajansı’nda grafiker olarak başladı. Halen aynı ajansta Art Direktör ve Fotoğraf Yönetmeni olarak çalışmakta.

10 yıl önce başladığı fotoğraf yolculuğunda; bakış açısını oluşturan grafik eğitimi doğrultusunda görsel sanatlar açısından daha güçlü fotoğraflar çekmeyi ilke edindi. Çeşitli festivallerde söyleşilere katıldı, bazı şehirlerde fotoğrafla ilgili kişisel sunumlar yaptı.

Sille Sanat Sarayı, İFSAK ve FOTOGEN üyesidir. Fotoğrafları pek çok karma sergide yer aldı, ulusal ve uluslararası yarışmalarda birçok ödüle layık bulundu. 2014 yılında İFSAK Yılın Fotoğrafçısı Ödülü’nü kazandı. Uluslararası fotoğraf yarışmalarında aldığı ödül ve dereceler sonucunda; International Federation of Photographic Art (FIAP) tarafından AFIAP unvanı verildi. Instagram: ozugun

Azgezmiş Fotoğraf Kulübü Etkinlikleri: Özlem Gün Bingöl

Azgezmiş Fotoğraf Kulübü Etkinlikleri: Özlem Gün Bingöl’ü konuk olarak ağılıyor. Grafiker ve Fotoğrafçı Özlem Gün Bingöl…

azgezmis.com

Yorumunuz?