Azgezmiş Fotoğraf Kulübü Etkinlikleri: Turkuaz Street Kolektif

21 Şubat 2020 · Hakkı Ceylan

Bu Çarşamba; yani 26 Şubat 2020 günü, bir kişi değil, bir grubu konuk ediyoruz. Benim de üyesi olduğum bir grup, Turkuaz Street Kolektif. Bir ay kadar önce İfsak’ta açılan sergimizdeki fotoğraflara ait bir sunum, sokak fotoğrafçılığı ile ilgili sohbet ve bir kaç bireysel sunumdan oluşacak etkinliğimize tüm fotoğraf severler davetlidir.

Yer: Azgezmiş Ofis
Mürver Çiçeği Sk. Karatekin İş M. No: 18, K: 5/3
Kadıköy (Boğa Heykeli karşısı)
Tel: 0216 449 00 39
Tarih: 26 Şubat 2020, Çarşamba
Saat: 19:30

Turkuaz Street Kolektif Hakkında;

Günlük hayatın koşuşturması içinde an gelir her şey yerli yerine oturur. Yaşadığımız şehrin kaosu, bilinmezliği ve öngörülemezliği içinde böylesi anların peşine düşmek ve paylaşmaktır derdimiz. Fotoğrafa yaklaşımımız aynı zamanda hayata bakışımızı yansıtır. Gerçeğin kurgulanamayacak kadar olağanüstü, yalın ve karmaşık, bir o kadar da güzel olacağı inancıyla bakıyoruz fotoğrafa.

Bu tutkuyu paylaşan insanlar olarak bir aradayız. Amacımız, bir yandan birbirimize destek olup kendimizi geliştirerek Sokak fotoğrafını Türkiye’de bilinir kılmak, bir yandan da bu bakışı taşıyan arkadaşlarımız için “Turkuaz” olarak Türkiye Sokak Fotoğrafının referans noktalarından biri olabilmektir.

Azgezmiş Fotoğraf Kulübü Etkinlikleri: Turkuaz Street Kolektif

Bu Çarşamba; yani 26 Şubat 2020 günü, bir kişi değil, bir grubu konuk ediyoruz. Benim de…

azgezmis.com

Yorumunuz?