Azgezmiş Fotoğraf Kulübü Etkinlikleri: Altan Bal

1 Şubat 2019 · Hakkı Ceylan

Ücretsiz Azgezmiş Fotoğraf Kulübü Etkinlikleri Altan Bal ile devam ediyor. Günümüz belgesel fotoğrafı denince ilk akla gelen isimlerden olan Altan Bal, 2019- 2021 döneminde İFSAK da başkanlığı da üstlenmiş durumda. Bizlere iki adet birbirinden güzel belgesel çalışma sunacak. İlki Kamyoncular ve ikincisi de Bekar Odaları.

6 Şubat Çarşamba kimseye söz vermeyin, bekliyoruz.

Yer: Azgezmiş Ofis
Mürver Çiçeği Sk. Karatekin İş M. No: 18, K: 5/3
Kadıköy (Boğa Heykeli karşısı)
Tel: 0216 449 00 39
Tarih: 6 Şubat 2019, Çarşamba
Saat: 19:30

Altan Bal Hakkında

1977’de İstanbul’da doğdu. Meslek hayatına görüntü yönetmeni olarak devam etmektedir.

Birincilikle Girdiği Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf bölümünden dereceyle mezun oldu. 20 yıla yakın bir süredir profesyonel fotoğrafçılık, fotoğraf atölyeleri eğitmenliği ve son beş yıldır da görüntü yönetmenliği yapmaktadır. Belgesel fotoğraf alanında Bekar Odaları ve Kamyoncular çalışmaları defalarca sergilenmiştir. Yunus Nadi Fotoğraf Ödülü, Kodak Profesyonel Kategori Büyük Ödülü, Ankara Film Festivali deneysel kategori Kısa film Görüntü Yönetmenliği Ödülü Sahibidir. 2016 yılından beri Nikon Türkiye Fotoğraf Marka Elçisidir. Belgeselab.com editörüdür.

Altan Bal 21 yıldır İFSAK üyesidir. Sekretaryadan başlayarak İFSAK’ın çeşitli birimlerinde görev almıştır. 10 yılı aşkın bir süredir Temel Fotoğraf Seminerlerinde, Belgesel Atölyelerde eğitmenlik yapmış, proje grupları yönetmiştir. 2019-2021 dönemi Yönetim Kurulu Başkanıdır.

Instagram: altan_bal

Azgezmiş Fotoğraf Kulübü Etkinlikleri: Altan Bal

Ücretsiz Azgezmiş Fotoğraf Kulübü Etkinlikleri Altan Bal ile devam ediyor. Günümüz belgesel fotoğrafı denince ilk akla…

azgezmis.com

Yorumunuz?