Kiralık Otomobilde Güvenilir Hizmet: Enterprise

7 Kasım 2017 · Hakkı Ceylan

Kiralık oto sektöründe dünyanın en büyük şirketi olarak faaliyetine devam eden Enterprise, 85 ayrı ülkede kurulu yüzlerce ofisi ile kiralık araç ihtiyacınızı karşılamak üzere sizleri bekliyor. Firmanın dünya geneline yayılmış şube ağı ve kapsamlı filosu sayesinde yurt içi ve yurt dışına gerçekleştirdiğiniz planlı plansız tüm seyahatlerinizde ihtiyacınıza uygun kiralık aracınız sizinle.

İlk Otomobilinize Gösterdiğiniz Özenle Bakımı Yapılan Filo

Enterprise, kiralık oto sektöründeki en önemli farkını, müşteri memnuniyetine verdiği değerden gelen titizlikle yönettiği araç filosu bakımı ile ortaya koyuyor. Enterprise araç filosu yüksek frekansta tekrarlanan düzenli bakım ve kontroller ile size güvenli bir yolculuğun kapısını aralıyor. Her sözleşme öncesi en yeni teknoloji kullanılarak gerçekleştirilen detaylı temizlik hizmeti ile kendi aracınızda sahip olduğunuz konforu ayaklarınıza getiriyor.

Geniş Kapsamlı Katalog ve Size Özel Kampanyalar

Türkiye’nin en büyük şirketleri ile yapılan markaya özgü işbirlikleri ve yıl boyu devam eden üyelere özel fırsatlar sayesinde tüm lokasyonlarda kiralık araçlara ve araç içi ek hizmetlere yönelik kampanyalardan faydalanarak Enterprise kalitesine uygun fiyatlar ile erişmeniz mümkün. Yurt içi ve yurt dışında ihtiyacınıza göre günlük, haftalık ya da daha uzun vadeli kiralık aracınızı; dizel, benzinli, otomatik vites, manuel vites gibi seçeneklere sahip otomobil, ticari ya da arazi aracı alt kategorileri arasından seçebilirsiniz.

Enterprise kalitesi sayesinde kiralık aracınızı ihtiyacınıza göre kişiselleştirebilirsiniz. Bebek koltuğu, kış lastiği, GPS navigasyon ve ek sürücü gibi artı hizmetleri size özel kampanyalı fiyatlar karşılığı aracınıza ekleyebilirsiniz. Ayrıca, Enterprise markasına özel uygun fiyatlar karşılığında kiralık araç sözleşmenize ekleyebileceğiniz “Mini Hasar Sigortası” hizmeti, sizi kiraladığınız aracın doğurabileceği ek masraflardan kurtarıyor.

Enterprise; sınıfı, kapasitesi ve ehliyet yaşı fark etmeksizin tüm araç seçeneklerinde lokasyona özel ön ödemeli uygun fiyat seçenekleri sunarak seyahatinizi önceden planlamanız halinde bütçenize dost fiyatlardan faydalanma imkânı ile sizleri buluşturuyor.

Dünya’nın 85 Ülkesi Türkiye’nin 27 İlinde Kendi Aracınızı Yanınızda Hissedin

Dünya çapında faaliyet gösteren Enterprise filosu sayesinde aracınız olmadan seyahat ettiğiniz neredeyse her lokasyonda kendi aracınız kadar güvenli sürüş performansı sağlayan ve eviniz kadar temiz kiralık oto seçenekleri ile içinize sinen bir araç kiralama hizmetiyle yanınızda. Türkiye genelinde 27 farklı ilin havaalanları ve şehir merkezlerinde konumlanmış 50’ye yakın Enterprise şubesi arasından seyahat rotanıza uygun bir şube seçerek rezervasyonunuzu online ortamda gerçekleştirebilirsiniz. Siz de Enterprise filosunu tercih ederek kiralık araç ihtiyacınızı karşılayacak kaliteyi maksimuma çıkarın.

Kiralık Otomobilde Güvenilir Hizmet: Enterprise

Kiralık oto sektöründe dünyanın en büyük şirketi olarak faaliyetine devam eden Enterprise, 85 ayrı ülkede kurulu…

azgezmis.com

Yorumunuz?