Garanti Bankası Bonus kart ile Budget’dan araç kiralayanlara özel %15 indirim

23 Haziran 2014 · Hakkı Ceylan

Budget hepimizin bildiği gibi Türkiye’nin büyük araç kiralama firmalarından biri,  Garanti Bankası Bonus kart sahiplerine %15 indirim ile araç kirakalama fırsatı sunuyor.

budget

Budget; yurt genelindeki yaygın ofis ağı, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri, gerçekleştirdiği stratejik ortaklıkları, hedef odaklı iletişim çalışmaları, dijital pazarlama yatırımları, her yıl yenilenen ve farklı beklenti ve ihtiyaçlara göre şekillenen araç filosu ile oto kiralama sektöründe farklılaşan çözümler üretiyor, araç kiralarken dünyanın en büyük araç kiralama markalarından biri ile çalışmanın farkını çözülmesi gereken bir olay yaşadığımızda çok daha iyi anlıyoruz. Ayrıca ayrıntılı yerel bilgi, esneklik ve ödediğimiz para ile ihtiyacımıza en uygun şekilde değerlendirebileceğimiz bir araç kiralama hizmetiyle alıyoruz.

Türkiye’de Haziran 2007 tarihinden itibaren Koç Holding şirketlerinden Otokoç Otomotiv Ticaret ve Sanayi A. Ş. çatısı altında hizmet vermeye başlayan Budget, kaliteli hizmet vermekden ödün vermediği gibi hala uygun fiyat seviyesi ile de müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefliyor.

Budget araçları her bir kiralama öncesinde güvenlik açısından kontrol ediliyor ve temizleniyor. Bu kontroller bence çok önemli çünkü kiraladığımız araca canımızı emanet ediyoruz. Sürekli yenilenen Budget filosu ve gerçekleştirdiği araç kiralama kampanyaları ile en son model araçları düşük fiyatlara kiralama fırsatına sahip olabilirsiniz.

Siz de Garanti Bonus kartınızı kullanarak BUDGET ofislerinden %15indirim imkanı ile hesaplı araç kiralamanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Garanti Bankası Bonus kart ile Budget’dan araç kiralayanlara özel %15 indirim

Budget hepimizin bildiği gibi Türkiye’nin büyük araç kiralama firmalarından biri,  Garanti Bankası Bonus kart sahiplerine %15…

azgezmis.com

Yorumunuz?