Azgezmiş Fotoğraf Kulübü Etkinlikleri: Vedat Şentürk

10 Şubat 2018 · Hakkı Ceylan

Azgezmiş Fotoğraf Kulübü yine fotoğrafa gönül vermiş bir arkadaşımızı konuk ediyor. Bu sefer İstanbul dışından gelen sevgili dostumuz Vedat Şentürk. Bize iki adet fotoğraf gösterisi sunacak. “Pushkar Panayırı” ve “Kapı Önü Pencere Dibi” isimli gösteriler sonrasında her zamanki gibi sohbetimiz olacak. AFK hakkında da konuşacağız.

Tarih: 13 Şubat 2018, Salı, saat: 19:30 – 21:00
Yer: Pinhole İstanbul, Emekyemez Mah. Yolcuzade İskender Cad. No:8 Kat:3 Şişhane / Beyoğlu / İstanbul

Kendi anlatımıyla Vedat Şentürk;

1978 de İzmir doğumlu. İlkokulu Almanya’da, orta okulu ve liseyi Bandırma’da okudu. 2000 de İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi – İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi – Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri’nden mezun oldu. Özel bir şirkette Ticari Pazarlama Yöneticisi olarak çalışıyor.

Fotoğrafı; egoyu büyüten bir amaç yerine insan benliğini dinginleştiren ve zenginleştiren bir araç olarak görmeyi tercih ediyorum. Fotoğrafın uzun soluklu bir yolculuk olduğunu düşünüyorum. bu yolculuğun hiç bitmeyeceğinin bilinmesi ise fotoğrafı gizemli ve heyecanlı kılıyor. Fotoğrafın her anı heyecanlı ve eşsiz.. Hazırlık, çekim, seçim ve paylaşım.. Her sürecin hakkı verilmeli ve keyif alınmalı.. İçinde hayatın olduğu, kimi zaman renklerin kimi zaman ise duyguların beslediği kareleri izlemeyi ve üretmeyi seviyorum.

Etkinliklerimiz ücretsizdir ve tüm fotoğraf sevdalıları davetlidir.

Azgezmiş Fotoğraf Kulübü Etkinlikleri: Vedat Şentürk

Azgezmiş Fotoğraf Kulübü yine fotoğrafa gönül vermiş bir arkadaşımızı konuk ediyor. Bu sefer İstanbul dışından gelen…

azgezmis.com

Yorumunuz?