Azgezmiş Fotoğraf Kulübü Etkinlikleri: Özgür Çakır

31 Mart 2018 · Hakkı Ceylan

Bundan böyle etkinliklerimiz Kadıköy’de kendi yerimizde olacak. Bir aksilik çıkmadığı sürece fotoğraf etkinliklerimizi 15 günde bir Çarşamba akşamları Kadıköy’deki Ofisimizde gerçekleştireceğiz.

Etkinliklerimiz ücretsizdir ve tüm fotoğraf sevdalıları davetlidir. Yerimiz sınırlı olduğundan Facebook Etkinliğine katılımınızı işaretlemenizi rica ederiz. https://www.facebook.com/events/341209453036074/ 

Özgür Çakır AFK sunumu

Azgezmiş Fotoğraf Kulübü fotoğrafa gönül vermiş bir arkadaşımızı konuk ediyor. İstanbul’da yaşayan sevgili dostumuz Özgür Çakır. Özgür, bir Laz Uşağı olarak aynı zamanda radyoloji doktorluğu yapıyor. Genellikle sokak fotoğrafçılıyla ilgileniyor. Bizlere iki adet sunumunu gösterecek ve tabii sohbetiyle de bu sunumları destekleyecek ve sorularınız olursa cevaplayacak.

Özgür Çakır AFK sunumu

Kendi anlatımıyla Özgür Çakır;

76 Ankara doğumlu Laz uşağı. Tıp doktoru Radyoloji uzmanı. İngilizce, İspanyolca ve İtalyanca biliyor. İki kedi babası. Amatör gezgin, gezi yazarı ve fotoğrafçı, 1994 yılından beri fotoğraf çekiyor. Hacettepe Üniv. Fotoğraf Kulübü çıkışlı Mehmet Gökağaç’ın öğrencisi. Şehirleri fotoğraflamayı dolayısıyla sokak fotoğrafı çekmeyi seviyor. Yarışma fotoğrafçısı değil; ama arada jürilik bazen de eğitmenlik yapıyor. Ara Güler, Koudelka ve Salgado hayranı. Eski İstanbul aşığı. Hâlâ ilgi duyuyor. Ana çalışma alanı. Sokak fotoğrafında estetiği ve sıradan basit anların büyüsünü kovalıyor. Tekniğe değil duyguya inanıyor. Gelirseniz bir saat kadar sizi darlamayı planlıyor.

NOT: Etkinliklerimiz ücretsizdir ve tüm fotoğraf sevdalıları davetlidir.

TARİH: 4 Nisan Çarşamba, saat: 19:30

ADRES: Osmanağa Mh. Mürver Çiçeği Sk. Karatekin İş Mrk. No: 18, K: 5/3
Kadıköy / İstanbul (Kadıköy Boğa Heykelinin karşısı)
TEL: 0216 449 0039
Azgezmiş Fotoğraf Kulübü Etkinlikleri: Özgür Çakır

Bundan böyle etkinliklerimiz Kadıköy’de kendi yerimizde olacak. Bir aksilik çıkmadığı sürece fotoğraf etkinliklerimizi 15 günde bir…

azgezmis.com

Yorumunuz?