Azgezmiş Fotoğraf Kulübü Etkinlikleri: Engin Güneysu

5 Mayıs 2019 · Hakkı Ceylan

Ücretsiz olarak sunduğumuz Azgezmiş Fotoğraf Kulübü Etkinlikleri sevgili dostumuz Engin Güneysu ile devam ediyor. Etkinliğimizde bu hafta 8 Mayıs 2019, Çarşamba günü saat 19:30 da gerçekleşecek.

Engin Güneysu bizlere çok yakından tanıdığımız Kadıköy’ü farklı bir gözle anlatacak. Son on yılda Kadıköy’deki değişime ve bu değişimin sokaktaki yansımasına fotoğraflarla tanık olacaksınız. Sonrasında bu değişimleri ve tecrübelerini kendinden de dinleyeceğiz. Soru sormak veya katkıda bulunmak isteyenlere de her zaman açığız. 19/13 ten sokağa çıkmak, bir kadıköy hatırası ismindeki fotoğraf sunumunu kaçırmayın, tüm fotoğraf sevenler ve Kadıköy sevenler davetlidir.

Yer: Azgezmiş Ofis
Mürver Çiçeği Sk. Karatekin İş M. No: 18, K: 5/3
Kadıköy (Boğa Heykeli karşısı)
Tel: 0216 449 00 39
Tarih: 8 Mayıs 2019, Çarşamba
Saat: 19:30

Engin Güneysu kimdir?

1981’de Samsun’da doğdu. Fotoğrafçılık kariyerine 2004 yılında İzmir’de Cena Reklam Ajansı’nda fotoğraf editörü olarak başladı. 2008 Uluslararası National Geographic Türkiye Fotoğraf Yarışmasında ikincilik ödülü aldı. Bununla birlikte eserleri birçok yarışmada ödül, derece ve sergilemeye hak kazandı. Fotoğrafları 2011’de açılan Türkiye Fotoğraf Müzesi özel koleksiyonunda yer almaktadır. Şu sıralar çeşitli dergiler için editoryal işler çekip 2012’den bu yana Agence Le Journal fotoğraf ajansı bünyesinde fotoğrafçılık yapmaktadır. Sokak Fotoğrafçılığı ve Mobil Fotoğrafçılık üzerine yurt içinde ve dışında atölyeler düzenlemekle beraber bu günlerde fotoğraf kitabı ve belgesel video çalışmalarına ağırlık vermektedir.

Azgezmiş Fotoğraf Kulübü Etkinlikleri: Engin Güneysu

Ücretsiz olarak sunduğumuz Azgezmiş Fotoğraf Kulübü Etkinlikleri sevgili dostumuz Engin Güneysu ile devam ediyor. Etkinliğimizde bu…

azgezmis.com

Yorumunuz?