Azgezmiş Fotoğraf Kulübü Etkinlikleri: Serkan Tekin

2 Aralık 2019 · Hakkı Ceylan

Azgezmiş Fotoğraf Klübü Etkinlikleri son hızıyla devam ediyor. Ücretsiz olan bu etkinliğimizde, 4 Aralık Çarşamba günü konuğumuz Serkan Tekin. Oldukça farklı bulacağınız fotoğraflarla karşınızda olacak. Bir İstanbul Operası adı altında yürüttüğü projesi ve ona dahil ettiği fotoğraflardan seçkiler sunacak. Fotoğraf sunumu sonrası her zamanki gibi sohbetimizle devam edecek, öğrenmek istedikleriniz varsa sorabileceksiniz.

Yer: Azgezmiş Ofis
Mürver Çiçeği Sk. Karatekin İş M. No: 18, K: 5/3
Kadıköy (Boğa Heykeli karşısı)
Tel: 0216 449 00 39
Tarih: 4 Aralık 2019, Çarşamba
Saat: 19:30

Serkan Tekin Kimdir?

Kendi anlatımıyla; Mizah ve karikatür aşığı olan biri olarak, hayatın komik, absürd ve sıra dışı tarafları bana her zaman ilgi çekici gelmiştir: Sanatın birçok dalında (özellikle sinema ve edebiyatta) bu tarz ifadeler ve eserler çekmiştir beni, bu anlayışıma en yakın yol olan sokak fotoğrafının benim için son yıllarda tam bir tutku olduğunu söyleyebilirim. Hobinin ötesinde, benim için kendimi ifade etmenin en önemli yolu olan sokak fotoğrafı ile sokaktaki gerçekliği mizahi, absurd, gerçeküstü vb. yollarla gözlemlerken; ağırlıklı olarak geometrik içerikleri, ilginç-eğlenceli tesadüfleri ve mizahı fotoğraflarımda ana tema olarak görüyorum.”

San Francisco, Londra, Miami ve Belçika Sokak Fotoğrafı Festivallerinde finalist olarak ülkesini temsil eden Serkan TEKİN, çeşitli platformlarda ve projelerle sokak fotoğrafı çalışmalarını sürdürmektedir.

Azgezmiş Fotoğraf Kulübü Etkinlikleri: Serkan Tekin

Azgezmiş Fotoğraf Klübü Etkinlikleri son hızıyla devam ediyor. Ücretsiz olan bu etkinliğimizde, 4 Aralık Çarşamba günü…

azgezmis.com

Yorumunuz?