Azgezmiş Fotoğraf Kulübü Etkinlikleri: Alphan Yılmazmaden

17 Kasım 2019 · Hakkı Ceylan

Azgezmiş Fotoğraf Klübü Etkinlikleri Turkuaz Street üyelerinden Alphan Yılmazmaden ile devam ediyor. Alphan Sokak fotoğrafçılığı alanında üretim yapıyor ve bizimle bu konuda bir gösterisini paylaşacak. Sonrasından Sokak fotoğrafçılığı konusunda sohbetimiz olacak. Etkinliğimiz ücretsizdir ve tüm fotoğraf severler davetlidir.

Yer: Azgezmiş Ofis
Mürver Çiçeği Sk. Karatekin İş M. No: 18, K: 5/3
Kadıköy (Boğa Heykeli karşısı)
Tel: 0216 449 00 39
Tarih: 20 Kasım 2019, Çarşamba
Saat: 19:30

Alphan Yılmazmaden kimdir?

Gemi İnşaat Mühendisidir. Alanında uzun yıllar çalıştıktan sonra ilgi alanı fotoğrafa yeterli zaman ayırma şansına kavuşmuştur. Çerkes Karadağ, Merih Akoğul, Arjen Zwart ve Nikos Ekonomopulos ile atölye çalışmalarına katılmıştır.

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinde yürütülen Sanat Rehabilitasyon Programı’ a fotoğraf danışmanı olarak iki dönem katkıda bulunmuştur. Karma sergilerde yer almıştır, ulusal ve uluslar arası yarışmalarda çeşitli dereceleri vardır. Sokak fotoğrafçılığı alanına ilgi duymakta ve çalışmalarını bu doğrultuda sürdürmektedir.

Azgezmiş Fotoğraf Kulübü Etkinlikleri: Alphan Yılmazmaden

Azgezmiş Fotoğraf Klübü Etkinlikleri Turkuaz Street üyelerinden Alphan Yılmazmaden ile devam ediyor. Alphan Sokak fotoğrafçılığı alanında…

azgezmis.com

Yorumunuz?