Azgezmiş Fotoğraf Kulübü Etkinlikleri: Agop Ezgilioğlu

2 Kasım 2019 · Hakkı Ceylan

Azgezmiş Fotoğraf Klübü ücretsiz etkinliklerinde bu hafta sevgili dostumuz Agop Ezgilioğlu’nu ağırlayacağız. 6 Kasım 2019 Çarşamba günü tüm fotoğraf sevenler davetlidir. Agop bizlere iki adet sunum yapacak sunumlardan ilki “Gölgesiyle yürüyenler” adını taşıyor. Diğer sunumun ismi ise “Bir kadın yalnızdır aslında” ve sonrasında her zamanki gibi fotoğraflar hakkında sohbetimiz olacak. Çayımızı içmeye ve fotoğraf izlemeye bekleriz.

Yer: Azgezmiş Ofis
Mürver Çiçeği Sk. Karatekin İş M. No: 18, K: 5/3
Kadıköy (Boğa Heykeli karşısı)
Tel: 0216 449 00 39
Tarih: 6 Kasım 2019, Çarşamba
Saat: 19:30

Agop Ezgilioğlu Kimdir?

“Gündelik hayatın monotonluğundan uzaklaşmak ve bir nefes molası vermek için kendime ayırdığım bu eşsiz molalar fotoğraf tutkum ile baş başa kaldığım zamanlardır. Vizörün sınırladığı görüntüyle ışık ve biçimleri kaynaştırmam ve bunu ahenk ve denge eşliğinde siyah ve beyaz bir anlatım ile bütünleştirmiş olmam eşsiz bir mutluluk duygusu yaşamam için yeterlidir. diyen Agop Ezgilioğlu İfsak ve Fotogen üyesidir.

Fiap tarafından “Efiap” ünvanı ile onurlandırılan fotoğrafçının birçok uluslararası ve ulusal fotoğraf yarışmalarında aldığı ödüllerin yanısıra Yurtiçi ve yurtdışında birçok karma sergide fotoğrafları sergilenmiştir.”

 

Azgezmiş Fotoğraf Kulübü Etkinlikleri: Agop Ezgilioğlu

Azgezmiş Fotoğraf Klübü ücretsiz etkinliklerinde bu hafta sevgili dostumuz Agop Ezgilioğlu’nu ağırlayacağız. 6 Kasım 2019 Çarşamba…

azgezmis.com

Yorumlar

  • katılmaya çalışacağım
    iyi çalışmalar

    • Bekleriz Aynur Hanım, selamlar..

Yorumunuz?