Yurtdışı turlarında en kolay ulaşılabilen üç tur seçeneği

15 Mayıs 2015 · Hakkı Ceylan

Dünyadaki birçok yeri gezdik ve gördük. Gittiğimiz her şehirde elbette etkilendiğimiz pek çok şeyle karşılaştık. Bazen çok zor şartlarda turumuzu tamamladığımız da oldu. Ama her şeye rağmen yeni yerler görmek, yeni kültürler keşfetmek ve bunları sizinle paylaşmak bizim için en güzel deneyimler arasında yer aldı.

Son dönemlerde çevremizdeki insanlar ve bizi tanıyanlar hep yurtdışına gidilmesi en kolay olan, bir turda pek çok şey görebileceğimiz ve ülkemize de yakın olan Avrupa şehirlerden hangilerine gitmelerinin daha rahat olacağını sordu ve bizler de sizinle paylaşmak istedik. İster otobüsle isterseniz uçakla gidebileceğiniz ulaşımı en rahat olan destinasyonlardan biri Balkan ülkeleri. Ama ben bir şey ayarlamayayım, uçak ya da otobüs biletim hazır olsun, sadece programı seçeyim derseniz Balkan turu paketlerine göz atmanızda fayda var. Onlarca seçenek arasından kendinize en uygun olanı belirleyebilirsiniz.

Roma-azgezmis.com

Tarihin, aşkın ve doğanın en güzel şekli Roma

Sevdiklerinizle birlikte hem tarihe tanıklık etmek hem doğanın izlerini ve kalıntılarını görmek hem de aşk dolu bir tatil geçirmek isterseniz Roma şehri iyi bir alternatif olabilir. Roma’ya kendiniz gidebileceğiniz gibi Gruppal tatil imkanları içerisinde çok güzel ve uygun fiyatlara olan Roma turu fırsatları ile de gidebilirsiniz. Aşk Çeşmesi’nden Kolezyum’a hatta Vatikan’a kadar birçok yeri bu turlar dahilinde görebilirsiniz.

Bir turda onlarca güzellik, onlarca kültür görme imkanı

Avrupa’daki yerler arasında birden fazla şehri görmek, rahatça ulaşım imkanlarından yararlanmak ve ulaşımdan konaklamaya her şeyin ayarlandığı bir tatil gezisi yapmak isterseniz de klasik İtalya turu paketleriyle keyifli bir tatil geçirebilirsiniz. Bu turlar ile Roma, Venedik, Floransa gibi hem tarihi hem mimarileriyle ünlü şehirleri gezebilir, unutulmaz bir tatil yaşayabilirsiniz.

Yurtdışı turlarında en kolay ulaşılabilen üç tur seçeneği

Dünyadaki birçok yeri gezdik ve gördük. Gittiğimiz her şehirde elbette etkilendiğimiz pek çok şeyle karşılaştık. Bazen…

azgezmis.com

Yorumunuz?