Taksitle otobüs bileti olur mu?

10 Ekim 2012 · Hakkı Ceylan

En uygun otobüs bileti bulmak amacıyla otobüs firmalarının internet sitesini tek tek ziyaret etme çilesini ortadan kaldırmak fikrinden yola çıkan Bilette.net, 70 ulusal otobüs firmasının karşılaştırmalı olarak seferlerinin listelendiği ve 3 adımda kolayca satın alınabilen yepyeni bir site. 27 Temmuz 2012 tarihinde yayına giren site, Simdial.com ile internet reklamcılığının önde gelen firmalarından Tekkılavuz’un ortak girişimi.

Taksitli otobüs bileti satışı ile fark yaratmayı amaçlayan Bilette.net şu anda Axess, World ve Bonus kartlara 4 ay taksite kadar ödeme alternatifi bulunuyor.

Bilette.net’te üye olmadan 3 adımda kolayca otobüs bileti satın alınabildiği gibi, üye olarak da bilet satın alma işlemi tamamlanabiliyor. Üye olunduğu takdirde kendilerine en uygun otobüs biletini kolayca bulurken, her satın aldıkları bilet karşılığında %5 puan kazanıyorlar. Üstelik bu puanları istedikleri firmanın otobüs biletini satın alırken kullanabiliyorlar. Böylece müşteriler firmaya bağlı kalmadan puan biriktirebiliyorlar.

Bilette.net’te Kamil Koç, Ulusoy, Varan, Anadolu Ulaşım gibi önde gelen şirketler ile birlikte Erzurum Esadaş, Lüks Karadeniz, Kent Turizm, Lider Adana Turizm gibi çeşitli yörelerle özdeşleşmiş şirketlerin biletleri de satılıyor. Firmaların online biletler için uyguladığı indirimler de aynı şekilde kullanıcıya yansıtılıyor.

Bilette.net’te çok yakında online tren ve uçak bileti satışı da yapılmaya başlanacak.

Taksitle otobüs bileti olur mu?

En uygun otobüs bileti bulmak amacıyla otobüs firmalarının internet sitesini tek tek ziyaret etme çilesini ortadan…

azgezmis.com

Yorumunuz?