Otobüs bileti mi arıyorsunuz? İhtiyacınız olan tüm seçenekler oBilet’te!

19 Temmuz 2013 · Hakkı Ceylan

Çok sık seyahat edenler için yol ücreti önemli bir kalem oluşturuyor. Otobüs firmalarının bilet fiyatlarını karşılaştırabileceğimiz yeni bir site kuruldu. Aşağıda kendilerini anlatan tanıtım yazısını sizleri bilgilendirmek için yayınlıyoruz. Bol seyahatli günler diliyoruz.

Otogarlarda uzayıp giden kuyruklara, sizi rahatsız eden çığırtkanlara son! Otobüs bileti alımlarınızı koltuğunuzdan kalkmadan, oBilet.com’dan yapın. Türkiye’nin en seçkin otobüs firmalarının tüm seferlerini bir araya topladığımız sitemizde dilediğiniz koltuğu seçin ve üç adımda kolayca biletinizi satın alın. Tercihiniz hangi otobüs firması olursa olsun, oBilet’te kendinize uygun bileti kolayca bulabilirsiniz. Evden çıkmadan, otogarların kalabalığında bunalmadan, sitemizin kullanışlı ara yüzü ile tüm seyahatiniz için otobüs biletlerinizi kolayca temin edebilirsiniz! Tüm otobüs biletlerinizi ister evinizden, ister ofisinizden ya da dilerseniz cep telefonunuzdan kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde satın alabilirsiniz.

obilet

En seçkin otobüs firmaları aynı yerde, oBilet’te
Türkiye’nin en büyük otobüs firmalarından binlerce sefer, oBilet farkıyla sadece bir tuş uzağınızda. Kamilkoç, Pamukkale, Ulusoy, Varan ve daha birçok otobüs firmalarının yüzlerce sefer seçeneği oBilet’te sizi bekliyor. Tercihiniz ettiğiniz firma hangisi olursa olsun, size uygun bileti oBilet farkıyla temin edebilirsiniz. Bilet araması yaptığınızda, gitmek istediğiniz ve sefer olmayan noktalar arasında aktarmalı seyahat imkânından faydalanabilirsiniz. Örneğin İstanbul-Adana otobüs bileti sorgusu yaptınız, fakat o hatta herhangi bir otobüs seferi olmaması durumunda, sistem size öncelikle İstanbul-Ankara otobüs biletini sonrasında Ankara-Adana otobüs biletini alabileceğinizi söyleyerek seyahatinizi sıkıntısız ve kolayca gerçekleştirmenizi sağlar.

oBilet – Aradığınız o bileti bulmak artık hiç de zor değil!
oBilet’ten alacağınız ucuz tüm otobüs biletleri 100% güvenilirdir. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden bilet alan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en yüksek seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde oBilet.com veya otobüs firmalarının sunucularında tutulmamaktadır. Bu sayede ödemeye dair bütün işlemlerinizin oBilet.com arayüzü üzerinden sizin bilgisayarınız ve banka arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Tek yapmanız gereken, hızlı ve güvenilir bilet almanın adresi olan oBilet ile biletinizi alıp yolculuğunuzun keyfini çıkarmak!

Otobüs bileti mi arıyorsunuz? İhtiyacınız olan tüm seçenekler oBilet’te!

Çok sık seyahat edenler için yol ücreti önemli bir kalem oluşturuyor. Otobüs firmalarının bilet fiyatlarını karşılaştırabileceğimiz…

azgezmis.com

Yorumlar

  • Merhabalar , Obilet.com’a Biletbayi.com Olarak Başarılarının devamını diliyor , yeni projelerinde iyi konumda olmalarını açık gözle bekliyoruz.

Yorumunuz?