Sevgiliye Yıldönümü Hediye Sürprizi

3 Mart 2016 · Hakkı Ceylan

İster evli olun, ister nişanlı ya da sadece arkadaş, sevgilinize farklı bir hediye olarak gezi hediye edin. Aslında neden yıl dönümünüzde tatil hediye edeceksiniz onu anlatalım. Evlendiniz ve mükemmel bir balayı geçirdiniz; ama Bodrum’da; ama Antalya’da sizin o mutluluğunuzu paylaşan işletmeciler ve diğer çalışanlar.

Orada yaşadığınız en iyi tatil günleriydi ilk defa kafanıza hiç bir şeyi takmadan yarını düşünmeden geçirdiğiniz 15 gün. Ya sonra evet burda filme gönderme var :) o anları aynı şekilde yaşayamaz oldunuz işte size bir fırsat.

Eğer Sevgililer Gününüz de biraz sönük geçtiyse sevgiliye hediye olarak en güzel hediyeyi verin, ona birlikte geçirebileceğiniz ve ilk evlendiğiniz zamanki heyecanı yaşatabileceğiniz bir tatil hediye edin.

Şimdi ne gerek vardı boşuna masraf demeyin, sadece ikiniz gidin, ne çocuk ne de başka bir akraba, belki de sizin ikinci balayınız olur bu, ne dersiniz.

Peki nereye gitmeliyiz? Tabi ki Antalya şaka, şaka, başka yerlerde var elbette; ama Antalya dan biraz bahsedelim.

Antalya ilinin kapsadığı bölge tarih öncesinden günümüze dek pek çok medeniyeti barındırmıştır. Türkiye’de en çok antik kent bulunan şehirdir. Likyalılar, Lidyalılar, Pamfilyalılar, Bergamalılar, Romalılar, Bizanslılar, Selçuklular, Osmanlılar nihayetin de Türkiye Cumhuriyeti. Antalya bu medeniyetlerin hiçbirine başkentlik yapmamıştır. Ama son zamanlarda Antalya dünyanın tatil başkenti yolunda ilerlemeyi sürdürmektedir.

sevgiliye-hediye

Aslında gerçekleştirilen bir çok toplantı, memurların seminerleri ve fuarlar, hatta G20 Zirvesi ve hiç alakası olmadığı halde futbol takımlarının kampları bile bazen Antalya da yapılır oldu.

Yani Antalya biraz pahalı olsa da çok iyi otelleri var, ben size Manavgat’ı tavsiye ederim. Saklı kenti ve bir günde iki mevsim yaşayabileceğiniz belki de tek şehir ülkemizde. Rafting yapmadan da sakın o şehri terk etmeyin. Bir çok seçenek var aslında ama çok uzun yazılar okunmaz :)

İkinci adresimiz benim çok sevdiğim ve birçok aşk hikayesinin olduğu evet aklınıza gelmiş olmalı tabi ki Kaz Dağları, nam-ı diğer Kaz Dağı Milli Parkı. Tabi ki buradaki butik oteller ve organik köyler çok güzel, hele bir yer var ki orası ayrı güzel. Kaz Dağları Sutüven Şelalesi, Hasan Boğuldu Göleti su sesi ve suyun temiz ve serinliği içinde bir cennet sanki. Hikayesi de bir aşk hikayesi. Tabi ki bu tatil orta yaşlılar için. Ben Dupnisa Mağarası‘nı gezmeye gelip yarı yoldan, mağaranın çıkışına varmadan dönen insanları da biliyorum. Bence sonuna kadar gidilmeli.

Unutmadan tatil hediyesi ve diğer küçük veya büyük olsun tüm hediyeler için bakacağınız bir adres: http://www.hediyealmarehberi.com

Sevgiliye Yıldönümü Hediye Sürprizi

İster evli olun, ister nişanlı ya da sadece arkadaş, sevgilinize farklı bir hediye olarak gezi hediye…

azgezmis.com

Yorumunuz?