Rotaradar.com: En Yeni Uçak Bileti Karşılaştırma Sitesi

5 Şubat 2019 · Hakkı Ceylan

Teknolojinin hayatımızın her alanında bize sunduğu hizmetlerle günlük yaşantımızı kolaylaştığını hiç birimiz inkar edemeyiz. Hayatın her alanını kolaylaştıran teknolojinin üstünlük kurduğu ve inkar edilemez yoğunlukta bizlere hizmet ettiği alan ise kuşkusuz arama motorları oldu. Özellikle yurt içi ve yurt dışı uçak bileti alırken, en uygun uçuşu, en kaliteli hizmeti, en ucuz fiyatla bulmak için başvurduğumuz arama motorları hayatımızın vazgeçilmez parçası oldu.

Arama motorları arasına 2014 yılı sonlarında yüzde yüz Türk girişimi olarak katılan ROTARADAR bu alanda kurulan ilk Türk arama motoru ünvanını taşımaktadır. 2015 yılı başlarında geliştirilmeye başlanan web sitesi, bugün hizmet veren arama motorları içinde en ergonomik kullanım sunan platform özelliği taşımaktadır.

Dünya üzerinde faaliyet gösteren tüm havayolu şirketlerinin, sayısız uçuşunu ROTARADAR’da bulabilir, birbirleri arasında karşılaştırma yapabilir, sizin için en uygun tarihli uçuşu, en iyi fiyatla alabilirsiniz. Üstelik bu hizmeti tamamen yerli sermaye ile kurulmuş, bir Türk şirketinden alma gururu da kazancınız olacaktır.

Farklı farklı sitelerden karşılaştırma yapmak zahmetine girmeden, uluslararası ve yerli pek çok acentanın fiyatları arasında karşılaştırmayı sizin adınıza yapan ROTARADAR size hem zamandan, hem de paradan kazanç sağlayarak seyahatlerinize yeni olanaklar kazandırmaktadır. Size sadece www.rotaradar.com adresini ziyaret etmek, gerekli bilgileri girerek arama düğmesine basmak kalmaktadır. Bu noktadan sonra ROTARADAR acentaların kendisi için verdiği avantajlı fiyatları size sunacak ve seyahat başlangıcınızı size hazırlayacaktır. Bu noktadan sonra yönlendirildiğiniz acenta sitesinde güvenle biletinizi alıp, uçuş gün ve saatini bekleyebilirsiniz.

Internet üzerinde sizin için aramayı yapan, en uygun uçuşu, en uygun fiyatla sizin için bulan ROTARADAR seyahatleriniz için size farklı hizmetler de sunmaktadır. Gitmeyi planladığınız destinasyonlar için gerekli bilgiler, sizin için derlenip yol gösterici, tanıtıcı yazılar hazırlanmakta ve bu yazılar rotaradar.com’da sizleri beklemektedir.

Her zaman aradığınızdan bir fazlası felsefesini kendisine ilke edinen ROTARADAR sizin ve seyahatlerinizin vazgeçilmez platformudur. Siz kriterlerinizi belirleyin, varış noktanızı seçin, hatta seçemiyorsanız “neresi olsun?” sorusunun farklı yanıtlarını da sizin için hazırladığımız önerilerde bulabilirsiniz.

ROTARADAR ARADIĞINIZIN BİR FAZLASI…

Rotaradar.com: En Yeni Uçak Bileti Karşılaştırma Sitesi

Teknolojinin hayatımızın her alanında bize sunduğu hizmetlerle günlük yaşantımızı kolaylaştığını hiç birimiz inkar edemeyiz. Hayatın her…

azgezmis.com

Yorumunuz?