Pegasus artık Şanlıurfa’ya da uçuyor

16 Şubat 2012 · Hakkı Ceylan

Uçuş ağını yurt içinde de genişletmeye devam eden Pegasus Hava Yolları’nın Nisan ayından itibaren başlayacak Şanlıurfa seferlerinin biletleri 16 Şubat’da (bugün), vergiler dahil 59,99 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Pegasus’un toplamda 51. destinasyonu olan ve 2 Nisan 2012 tarihinde başlayacak Şanlıurfa uçuşları, Pazartesi, Perşembe ve Cumartesi günleri saat 05.35’de ve Salı günleri 20.10’da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan gerçekleşecek. Şanlıurfa’dan İstanbul’a uçmak isteyen misafirler için ise Pazartesi, Perşembe ve Cumartesi günleri saat 07.30’da ve Salı günleri 22.05’de seferler düzenlecek.

Pegasus misafirleri, İstanbul’ aktarmalı olarak Şanlıurfa’dan Amsterdam, Basel, Brüksel, Bükreş, Düsseldorf, Kopenhag, Lefkoşa, Londra, Milano, Münih, Paris, Priştine, Roma, St. Etienne, Stokholm, Stuttgart, Üsküp, Viyana ve Zürih’e uçabilecekler.

Pegasus artık Şanlıurfa’ya da uçuyor

Uçuş ağını yurt içinde de genişletmeye devam eden Pegasus Hava Yolları’nın Nisan ayından itibaren başlayacak Şanlıurfa…

azgezmis.com

Yorumlar

  • Uçmaya başladı başlamasına da; neredeyse hiç bir şekilde kullanamayacağımız saatlerde ve çok kısıtlı sayıda uçuş koymuşlar. Bu hatları çok sık kullanan biri olarak, uçuş saat ve günleri konusunda bir düzenleme yapmalarını umuyor, bekliyorum. Aksi halde hiç kimse kullanamayacağı için muhtemelen kısa bir süre sonra bu destinasyonu iptal edecekler.

    • Umarım Pegasus müşterilerine kulak verip saatlerde değişiklik yapar bu durumda.

Yorumunuz?