Kiralık Araç Seçerken Neler Göz Önüne Alınmalı?

23 Mayıs 2019 · Hakkı Ceylan

Kiralık araç kullanımına bağlı olarak hem zaman tasarrufu hem de pratiklik sağlamaktadır. Kiralama işleminde aracın modeli ve beklentiyi karşılamasının yanı sıra, firmanın alanındaki çalışmaları da büyük önem taşımaktadır. Enterprise araç kiralama şirketi, 1957 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulan köklü bir şirket olmasının yanı sıra; gelişmeleri sıkı bir şekilde takip ederek 85 ayrı ülkede kiralık araç hizmeti vermektedir. Güvenilir ve ihtiyaca yönelik direkt adımlar atabilen Enterprise, kısa süre içerisinde Türkiye’de rent a car şirketleri arasında önemli bir yere gelmeyi başarmıştır. Türkiye genelinde 27 ilde, 50 şubesi ile hizmet veren firma, müşteri memnuniyetine önem verirken konforu elden bırakmadan güvenle yolculuk yapmanızı garantiler. Türkiye’nin pek çok ilinde geniş filoya sahiptir ve ihtiyacınıza yönelik günlük, haftalık ya da aylık olarak belirlenen süreyle istediğiniz aracı kiralayabilirsiniz.

Kiralık Araç Seçmeden Önce Firmanın Güvenilirliğine Dikkat Etmelisiniz

Rent a car hizmeti almayı düşünüyorsanız; ilk adımda kiralık araç hizmeti alacağınız ildeki piyasa araştırmasını iyi yapmalısınız. Güvenilir bir firma seçmeniz seyahatin sorunsuz geçmesine yardımcı olacaktır. Bu nedenle kiralık araç hizmeti almayı düşündüğünüz firmanın alanında yaptığı çalışmaları ve referanslarını dikkatli bir şekilde incelemelisiniz. Filosunda kaç araç var; araç seçenekleri neler… Kiralama sırasında firma ile yaptığınız sözleşmedeki maddeleri okuyarak kurallardan da haberdar olmalısınız. Kuralları bilmeniz; araç teslimi veya araç kullanımı sırasında yaşayabileceğiniz mağduriyetleri önlemeniz açısından oldukça önemlidir. Son olarak kiralık araç bütün istediklerinize cevap verebilecek durumda ve donanımda olmalıdır. Seçeceğiniz aracın özelliklerini bilmeniz; karar verme sürecinizi hızlandıracaktır. İhtiyaçlarınızı öncelik sırasına koyarak bütçenize uygun kiralık araç bulabilirsiniz.

Bir İlde Araç Kiralayın, Başka Bir İlde İade Edin!

Enterprise araç kiralama firması, kurumsal ofisleri arasında alış ve iade işlemlerinde kolaylık sunma prensibi ile hareket etmektedir. Başta büyük iller olmak üzere birçok ilde birden fazla şubesi bulunan şirket, alım ve iade konusunda müşterine esnetilen sınırlarla yaklaşmaktadır.

Örneğin; kiralık araç İzmir’deki Enterprise şubelerinden birini seçtiyseniz; kiralık araç iade işleminizi başka bir il üzerinden de yapabilirsiniz. İzmir kiralık araç ofisleri, Alsancak ve Karşıyaka yer almasına rağmen, iki şube hem alış ofisi hem de iade ofisi olarak kullanılmaktadır. Şirketin, kiralık araç Ankara ofisleri ise;  Merkez, Batıkent ve Havaalanı (iç ve dış hatlar) olmak üzere belirlenmiştir. Son olarak kiralık araç İstanbul ofisleri; Kavacık, Taksim, Havalimanı, Yenibosna, Kadıköy, Beylikdüzü, Acıbadem, Maslak ve Maltepe olarak diğer illerden sayıca oldukça fazla seçilmiştir. İster bireysel ister kurumsal olun istediğiniz markada istediğiniz sayıdaki araç kiralama tercihinizi göre size en uygun olan ildeki şubeler üzerinden gerçekleştirebilir; Enterprise ofisine bizzat giderek aracınıza kavuşabilirsiniz.

Ekonomik Araç Kiralama Hizmetleri İçin Kampanyalarına Göz Atın

Enterprise’ın geniş kiralık araç filosunda değişik boyutlara ve kapasitelere sahip olan alternatiflerini tümünü bulmanız mümkündür. İhtiyacınız ve beklentiniz doğrultusunda bütçenizi de hesaba katarak Enterprise’ın geniş filosu içerisinden aracınızı ya da araçlarınızı seçebilirsiniz. Ancak araç seçerken kalite ve beklentiyi karşılama oranın yanı sıra, kiralık araç fiyatları da etkili olmaktadır. Enterprise hem uluslararası hem de yerel şirketler bazında yaptığı anlaşmalarla birlikte müşterilerine avantajlı araç kiralama kampanyaları sunmaktadır. Güncel araç kiralama kampanyalarının uygun fiyatlarla birleşmesi ile kiralık araç hizmetinden yararlanmanızı daha kolay hale getirilmiştir. Dünyanın pek çok yerinde güvenilir ve kalite hizmet veren Enterprise’nin uygun kampanya avantajlarından yararlanarak kendinize en uygun aracı seçmek için online rezervasyon yaptırabilir ya da en yakın Enterprise şubesine gidebilirsiniz!

Kiralık Araç Seçerken Neler Göz Önüne Alınmalı?

Kiralık araç kullanımına bağlı olarak hem zaman tasarrufu hem de pratiklik sağlamaktadır. Kiralama işleminde aracın modeli…

azgezmis.com

Yorumunuz?