Jollytur

14 Mayıs 2017 · Hakkı Ceylan

Jollytur, tatil denilince akla gelen ilk markalardan bir tanesi. Kurulduğu tarihten bugüne kadar tecrübeli ekibi ve yüksek kaliteli hizmet anlayışıyla, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Doğru hizmet politikaları, sağlam alt yapısı ve teknoloji yatırımları ile daha da büyümeye devam etmektedir. Jollytur; kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerinin beklentilerine, hızlı bir şekilde cevap vermeyi ilke edinmiştir. Eşsiz ve unutulmaz tatillerin en güzelini geçireceğinizi garanti edebilen tatil firmalarından bir tanesidir.

3500 kişiyi aşan muhteşem dev kadrosuyla; yüksek kalitede hizmet verir ve müşterilerine her daim en uygun fiyatları sunar. Yıllardır var olan Jollytur, güçlü otel bağlantıları ile güvenilir firmalardan biri haline gelmiştir. Bünyesinde çok fazla otel ve tur seçeneği barındırmaktadır. 30 yılını tamamlamış bir firma olarak müşterilerine kaliteli hizmet verirken, ilk günkü heyecanını kaybetmemiş olmanın gururu ve mutluluğu içerisindedir. Geçen bunca yıldan sonra müşterilerinin isteklerini ön planda tutmayı hedef edinerek, her geçen gün değişen beklentilere hızla cevap vermek için canla başla çalışmaya devam etmektedir.

Müşterilerine en hızlı, en güvenli ve yüksek kaliteli hizmet veren firma, çeşitli tur ve otel seçenekleri sunarak uygun fiyatlarıyla tatillerinizi daha konforlu hale getirmeyi amaç edinmiştir. İnternet sayfasından tur ve otel seçeneklerini inceleyebilir, erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilir ve gönlünüze uygun keyifli bir tatil yolculuğuna çıkabilirsiniz. Jollytur firmasının amacı, üst düzeyde en iyi hizmeti vermek, doğru ve dürüst politika anlayışı ile güven duygusuna dayalı ve ekonomik fiyat avantajlarıyla daha fazla kişiye ulaşmaktır. Sitesinden tur veya otel seçip memnun kalan müşterilerinin mutluluğu, onların mutluluğu demektir. Bunun içinde var güçleriyle daha iyi hizmet vermek adına daha çok çalışmaktadır.

Jollytur firmasına gözü kapalı güvenebilir ve keyifli bir tatil geçirmek için fırsatlarından yararlanabilirsiniz. 30 yıldır var olan firma, tecrübeli çalışanlarıyla, müşterilerine verdikleri değerle her zaman emin ellerdesinizdir ve tatiliniz boyunca uygun fiyatların, kaliteli hizmetin keyfini çıkarabileceksinizdir. Tatile giden müşterilerin, tatil dönüşünde yüzlerindeki her tebessüm doğru bir işin yapıldığının göstergesidir. Bu mutluluk daha iyi işlerin yapılacağının, daha güzel tatil seçeneklerinin olacağının anlamına gelmektedir. Keyifli ve mutlu tatiller geçirmek herkesin hakkıdır.

Jollytur

Jollytur, tatil denilince akla gelen ilk markalardan bir tanesi. Kurulduğu tarihten bugüne kadar tecrübeli ekibi ve…

azgezmis.com

Yorumunuz?