Ucuza Bilet İle Ekonomik Uçuşlar Gerçekleştirin!

2 Haziran 2017 · Hakkı Ceylan

Gerek yurt içi, gerekse yurt dışı uçuşlarda uygun bilet seçenekleri sunan Ucuzabilet, Türkiye’nin uçak bileti sitesi olarak müşterilerine her daim hizmet vermeye devam ediyor. Online platform üzerinde farklı hava yollarına ait seferler düzenleniyor. THY, Pegasus, Atlasjet ve Sunexpress gibi daha pek çok hava yolu firmasına ait uçak biletleri arasından seçimini yapabilirsiniz. Ucuzabilet.com gerek iş seyahatlerinde gerekse tatil amaçlı gezilerinizde vazgeçilmeziniz olacak.

ETS Tur Garantisi ve Güvenli Yolculuklar

Online bilet almanın en güvenli yolu olan Ucuzabilet, ETS Tur markası olarak faaliyet gösteriyor. Platform üzerinde pek çok havayolu firmasına ait uçak bileti fiyatlarını karşılaştırabilir ve içerisinden kendi bütçenize uygun bir tercihte bulunabilirsiniz. Bilet aramak için tek yapmanız gereken işlem, arama butonunu kullanmak ve promosyonlu uçak bileti sayfalarını inceleyerek geleceğe yönelik bir uçuş planlamak.

Ucuzabilet ile Kampanyalı Uçuşlar

Online platform sayfasında ETS Tur çatısı altında pek çok kampanyalı uçuşlar gerçekleştiriliyor.  İç ve ve dış hat seferleri, arasında her bütçeye uygun kampanyalar bulabilmek mümkün oluyor. Yurt içi ve yurt dışı uçuş seferleri yapan uçak firmalarının en uygun biletlerini arama hacminize göre filtreleyerek tek bir sayfada toplayabilir ve ekonomik uçuşlarla keyifli bir şekilde yolculuk geçirebilirsiniz.

Farklı havayollarına ait seferleri ve fiyatları tek ekran üzerinde karşılaştırabilirsiniz. Ucuzabilet; hızlı, güvenilir ve kolay bilet almanın avantajlarını sağlıyor. Aldığınız biletin ödemesini farklı banka ve kredi kartı seçenekleri ile dilediğiniz şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik kredi kartı ile vade farksız olarak 9 aya varan taksit imkânı ile yapabilirsiniz. Gidiş ve dönüş biletlerinizi ayrı hava yollarından seçebilirsiniz.

Yurt dışı uçuşları için KLM, Lufthansa, Emirates, British Airways, Qatar Airways ve Alitalia gibi dünyanın önde gelen hava yolu firmalarının uçak seferlerini ve uçuş bileti fiyatlarını tek bir ekrana getirerek kolayca satın almak istediğiniz uçak biletini belirleyebilirsiniz. Ucuz uçak biletlerinde yapılan kampanyalardan faydalanmak için siteyi sıklıkla takip edebilir ve böylelikle ekonomik şekilde uçabilme şansı yakalayabilirsiniz. Dilerseniz mobil uygulama yeniliklerine tıklayarak cebe özel kampanyalardan ve özel promosyonlardan yararlanabilirsiniz.

Ucuza Bilet İle Ekonomik Uçuşlar Gerçekleştirin!

Gerek yurt içi, gerekse yurt dışı uçuşlarda uygun bilet seçenekleri sunan Ucuzabilet, Türkiye’nin uçak bileti sitesi…

azgezmis.com

Yorumunuz?