Azgezmiş, Qatar Airways işbirliği ile Uçak Bileti Hediye ediyoruz

28 Aralık 2018 · Hakkı Ceylan

Çekilişimiz yapıldı ve kazanan talihlimiz belli oldu. Kazanan @sevaloralnurtan Eğer kazanana ulaşama durumumuz olursa; ya da kazananın uçak biletini kullanamama durumu olursa yedek talihlimiz ise @sintraninseyirdefteri

Yeni yılda sizi havalara uçuracak bir hediyemiz var. Hep hayalini kurduğunuz bir yere belki de 2019 yılında uçabileceksiniz.

Yeni yılın en büyük hediyesi Azgezmiş ve Qatar Airways ortaklığı ile bir kişiye gidiş-dönüş uçak bileti olacak. Qatar Airways’in dünya üzerinde uçtuğu herhangi bir destinasyona gidiş-dönüş uçak biletini kazanabilmek için işte yapmanız gerekenler:

1) @azgezmis, @qatarairways ve @zehraarslanceylan instagram hesaplarını takip etmek.

2) Instagram Azgezmiş’de çekilişi duyurduğumuz gönderinin altına yorum yaparak üç arkadaşını etiketlemek. Aynı yorumu yapmamak kaydıyla farklı kişileri etiketleyerek birden fazla yorum yapılabilir.

Çekilişimiz 11 Ocak 2019, Cuma akşamı, saat 21:00 da canlı olarak, @azgezmis instagram story’de yapılacaktır.

Qatar Airways Bileti kuralları aşağıdaki gibidir:

1) 31 Ocak’a kadar biletlerin düzenlenmesi / Bilet düzenlendikten itibaren 3 ay içinde seyahatin gidiş dönüş tamamlanmış olması gerekiyor.

2) Bilet sadece kazanan kişi adına düzenlenir.

3) Seyahat etmek istenilen tarihlerdeki rezervasyonların onaylanması müsaitlik durumuna bağlıdır. İstenilen tarihlerde müsaitlik olmaması durumunda farklı bir tarih seçilmelidir.

4) Havayolunun uçtuğu herhangi bir destinasyonu seçip uçabilirsiniz.

5) Uçuş İstanbul’dan başlayıp İstanbul’da bitecek şekilde olacak ve Türkiye’de yaşayanlar tarafından kullanılabilecektir.

6) Bu çekilişe 18 yaşın altındakiler, Qatar Airways, Azgezmiş, Turhande Turizm ve Aboow Social çalışanları ve birinci derece yakınları katılamazlar.

Azgezmiş, Qatar Airways işbirliği ile Uçak Bileti Hediye ediyoruz

Çekilişimiz yapıldı ve kazanan talihlimiz belli oldu. Kazanan @sevaloralnurtan Eğer kazanana ulaşama durumumuz olursa; ya da kazananın uçak…

azgezmis.com