Bir Yeni Havayolu Daha Geldi SKY Airline

18 Ocak 2011 · Zehra Arslan

Çok yakında arkadaşlarımızla uçak kiralayıp şehirler, hatta kıtalar arası gezintiler yapacağımız günler uzak değil sanırım. Bu nasıl olacak derseniz rekabetle elbette. Ne kadar çok havayolu olursa o kadar rekabet olur ve fiyatlar aşağı inmek zorunda kalır. Tabi bu firmalar ile uçarken firmaların ne denli uçak bakımlarını yaptırdıkları konusuna dikkat etmek gerek.

Neyse lafı uzatmayalım, bir süredir televizyonlarda reklamını gördüğümüz ve iç hatlarda yeni uçmaya başlayan bir havayolu var SKY Air. Şimdilik sadece yurt içinde 6 nokta arasında uçuyor gözüküyor. Bunlar, Ankara,İstanbul, Trabzon,Van, Antalya ve Diyarbakır. İstanbul çıkışları Sabiha Gökçen Havalimanından ve şu andaki fiyatları ile İstanbul, Antalya gidiş dönüş 98 TL gözüküyor. Şimdilik sadece yurt içinde 6 noktaya uçuyor dedik ama aslında SKY 10 yıldır yurt dışı charter seferler yapan bir firma. 2011 yılında yurt içinde de uçma kararı alarak şimdilik sadece 6 nokta arasında uçuyor.

Yolu açık ve yolcusu bol olsun.

Bir Yeni Havayolu Daha Geldi SKY Airline

Çok yakında arkadaşlarımızla uçak kiralayıp şehirler, hatta kıtalar arası gezintiler yapacağımız günler uzak değil sanırım. Bu…

azgezmis.com

Yorumlar

  • Emirhan bey,
    güvenilirliğini bilmemiz için rutin kontrollerin yapılıp yapılmadığını bilmek gerekiyor. Ancak son dönemlerde havalimanları bir hayli sıkı denetimde güvensiz uçakların alanlara inmesine izin verilmiyor.

  • nasıl bir hava yolu şirketidir çok merak ediyorum.. tanınmamışfir şirket.. güvenlimidir değilmidir..

Yorumunuz?