Seyahat Tutkunları İçin Uygun Otobüs Uçak Bileti Bulmanın Yolları

21 Aralık 2016 · Hakkı Ceylan

Siz de seyahat etmeyi çok seviyorsanız uygun otobüs ve uçak bileti bulmanın ne kadar önemli olduğunu biliyorsunuzdur. Çünkü yolculuk masraflarınız ne kadar küçük olursa, diğer harcamalarınızı daha rahat yapabilirsiniz. Böylece daha çok seyahat edebilirsiniz.

İnsanlar genelde ucuz uçak bileti almanın yollarını araştırır. Evet, ucuz uçak bileti bulmak önemlidir, ancak otobüs biletlerini de yarı yarıya ucuza alabilirsiniz. Çünkü otobüs bileti fiyatları sabit değildir.

Ucuz otobüs bileti nasıl mı alınır? Anlatalım…

Hepimiz genelde bellediğimiz bir otobüs firmasıyla yolculuk yaparız. Böyle olunca da o otobüs firmasının sefer saatlerine ve bilet fiyatlarına mahkum kalırız. Oysa Türkiye’de 100’ün üzerinde otobüs firması vardır. Ucuz otobüs bileti bulmanın en iyi yolu da bu 100’ün üzerindeki otobüs firmalarının seferlerini karşılaştırmaktır.

İşte bu 100’ün üzerindeki otobüs firmasının seferlerini OnlineTerminalim.Com sitesi bir araya getiriyor, size de sadece gideceğiniz yere bir sefer araması yapmak kalıyor.

Diyelim, saat 10.00’da İstanbul’dan Ankara’ya gideceksiniz. Hep kullandığınız, bilinen o otobüs firmasına bakıyorsunuz, sadece 11.30’da otobüs var ve fiyatı da 80 TL. Oysa OnlineTerminalim.Com sitesinde sefer araması yapınca görüyorsunuz ki sizin istediğiniz saatte, yani saat 10.00’da birçok firmanın seferi var, üstelik fiyatı da yarı yarıya, 40 TL.

OnlineTerminalim.Com sitesinden biletinizi online olarak satın alabilir, seyahat harcamalarınızı yarıya kadar düşürebilirsiniz.

Aynı şey uçak biletleri için de geçerli. Tüm uçak seferlerini karşılaştırıp size en uygun saatteki, en ucuz uçak biletini bulup satın alabilirsiniz. OnlineTerminalim.Com sitesinde ayrıca İDO bilet işlemleri de yapılabilmekte.

Dilerseniz Online Terminalim mobil uygulamalarını cep telefonunuza indirip bilet işlemlerinizi çok daha kolay yapabilirisiniz.

Umarız bu bilgiler işinize yarar ve siz de yolculuk masraflarınızı düşürebilirsiniz..

OnlineTerminalim.Com sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

İyi ve hesaplı yolculuklar…

Seyahat Tutkunları İçin Uygun Otobüs Uçak Bileti Bulmanın Yolları

Siz de seyahat etmeyi çok seviyorsanız uygun otobüs ve uçak bileti bulmanın ne kadar önemli olduğunu…

azgezmis.com

Yorumlar

  • ben de hep otobüs biletleri sabittir sanıyordum ve fazladan para harcıyordum bundan sonra otobüs biletlerimi bu siteden alıcam.. faydalı bir yazı, teşekkürler…

    • işinize yaradığına sevindim, keyifli seyahatler.

Yorumunuz?