Open English ile seyahat ederken İngilizce öğrenin

10 Ağustos 2016 · Hakkı Ceylan

Yurtdışı seyahatlerimizde İngilizcenin önemi tartışılamaz. Bulunduğumuz ülke fark etmeksizin ilk başvurduğumuz dil ingilizce. Gittiğimiz yabancı ülkelerde ingilizce, orada yaşayanların anadilinden daha fazla kullanılmaktadır. Yabancı tabiri ile Lingua Franca yani dünyanın iletişim dili, köprü dili olarak tüm dünya tarafından kabul edilmiştir.

open_english

İngilizce öğrenmek için birbirinden farklı yollar izleyebilirsiniz. Hepimizin bildiği klasik İngilizce kursu ve eğitimi almak dışında teknolojinin sunduğu yeni imkanlarla farklı eğitim sistemleri de artık mevcut. Tüm dünya çapında hizmet sunan Open English bu sistemlere verilebilecek belki de en meşhur örnek.

Peki Open English online İngilizce kursu nasıl bir hizmet sunmaktadır?

Öncelikle Open English online bir ingilizce kursu, ingilizce öğrenmek isteyen fakat iş hayatından dolayı kurslara vakit ayıramayanlar için çözümler sunan bir okul. Platform tamamen online eğitim anlayışı üzerine kurulu, sahip olduğunuz teknolojik cihazlar yardımı ile derslere katılıyor ve İngilizce öğreniminize başlıyorsunuz. Bu cihazlar ister akıllı telefonlar veya tablet, isterse şahsi bilgisayarınız olsun fark etmiyor. İnternet bağlantısı olan her yerden platforma bağlanabiliyorsunuz. İsterseniz evinizden, isterseniz işyerinizden, isterseniz seyahat ederken bulunduğunuz bir kafe veya hotelden kullanabilirsiniz.

Amerikalı öğretmenler ile canlı dersler

Open English sunduğu en güzel imkanlardan birisi, eğitimleri İngilizceyi anadili olarak kullanan öğretmenler ile sizlere ulaştırması. Platform sayesinde, her gün iki farklı konuda açılan canlı derslere katılabiliyor ve Amerikalı bir öğretmen tarafından anlatılan derslere katılıyorsunuz. Öğretmenler sadece gramer ve kelime bilginize değil aynı zamanda telaffuzunuz konusunda da sizlere yardımcı oluyor. İngilizceyi birincil bir kaynaktan öğreniyorsunuz.

7 Gün 24 Saat

Platformun sunduğu en büyük kolaylık, canlı derslerin haftanın 7 günü ve günün 24 saati aktif olması. Her yarım saatte açılan canlı sınıflara bağlanıp günün konularını işliyorsunuz. Platform içerisindeki diğer konu anlatımları ve testleri çözerek de gelişiminize katkıda bulunuyorsunuz.

Pratik İmkanı

Open English öğrencilerine yabancı bir öğretmen ile pratik yapma imkanı sunmak isteyen bir ingilizce kursu. Ayrıca platform üzerinden diğer öğrenciler ile iletişime geçerek pratik yapma imkanı da mevcut.

Sınırsız

Platform üzerinde herhangi bir sınırlandırma yok, istediğiniz kadar test çözüp, canlı derslere katılabiliyorsunuz. Zaman içerisinde gelişiminize göre seviyeniz artıyor ve akıcı bir İngilizceye kavuşana kadar devam ediyorsunuz.

Open English oldukça yenilikçi, öğrencilerine gelişen teknolojiler ile hizmet sunan dünyanın en büyük ingilizce okulu. Faaliyet gösterdiği ülkelerde büyük ilgi gören okul, çalışma hayatından kurslara zaman ayıramayanların birinci tercihi olmuş durumda.

Daha fazla bilgi almak için iletişim formunu doldurarak eğitim danışmanlarına ulaşabilirsiniz. İletişim formu: http://ow.ly/u3Ft30353tV

Open English ile seyahat ederken İngilizce öğrenin

Yurtdışı seyahatlerimizde İngilizcenin önemi tartışılamaz. Bulunduğumuz ülke fark etmeksizin ilk başvurduğumuz dil ingilizce. Gittiğimiz yabancı ülkelerde…

azgezmis.com

Yorumunuz?