Kusursuz Tatilin Yolu Kiralık Villadan Geçer

29 Aralık 2020 · Hakkı Ceylan

Uzun ve zorlu geçen bir çalışma sürecinden sonra tatil dönemi, herkesin dört gözle beklediği, her şeyden kaçma ve dinlenme fırsatı sunan bir aktivitedir. Özellikle Covid-19 pandemisi ile birlikte evlere kapanma ile geçen zorlu bir 2020 yılı sonrası, tatilin önemi daha da çok anlamış bulunuyoruz. Birçok kişi streslerini atmak ve dinlenmek için çeşitli konaklama seçenekleriyle şimdiden yeni sezon için tatil planları yapmaya başladı bile. Bu seçenekler arasında en avantajlı olanı ise kiralık villa tatili yapmak. Genel olarak, otellerde tatil yapmanın konforlu olabileceği düşünülse de, villa kiralamak özellikle bu dönemde daha avantajlı bir seçenek. Villa Reyonu da size sunduğu yüzlerce çeşit villa ile tatilinizi daha güzel geçirmenizi sağlıyor. Peki neden villada tatil yapmak daha avantajlı? Sizler için nedenlerini detaylıca sıraladık.

1. Pandemiden Uzak ve Korunaklı Bir Tatil

Özellikle Covid-19 ile birlikte, herkesin tek çatı altında konakladığı oteller artık daha az rağbet görmeye başladı. Bunun sebebi ise, tatil için konaklamaya gelen her insanın sosyal mesafeye ve hijyenik kurallara uymaması ve kimin bu hastalığın taşıyıcısı olup olmadığını bilememek. Özellikle çocuklu ailelerin oldukça tereddüt ettiği otel konaklaması seçeneğinin yerini yavaş yavaş villa kiralama almış durumda. Villalar her kiralamadan önce ve sonrasında detaylı bir şekilde dezenfekte ediliyor ve bir sonraki konaklamaya gelecek aile için hazır hale getiriliyor. Ailenizi riske sokmamak istiyor ancak tatil yapma ritüelinizden vazgeçmek de istemiyorsanız kiralık villa daha makul bir seçenek.

2. Ev Konforunuzdan Ödün Vermeyin

Evimizin konforunu maalesef otellerde tam manasıyla bulamadığımız bir rahatlık. Küçücük bir odanın içine hapsolmak, çıkan çeşitli problemler, odanın manzarasının hayalimizdeki gibi olmaması, otelin beklediğiniz hizmetleri tam olarak sunamadığını fark etmek moral bozucu olabilir. Ancak kiralık villada, evin dekorasyonu sizin için özel olarak dizayn edilmiş olup, genişliği ve ferahlığı ile size tam olarak ev konforunuzu yaşatır. Kendi yemeğinizi yapabilmek, salonda ailenizle tıpkı evinizdeki gibi zaman geçirmek, villanın bahçesinde gözlerden uzak rahat rahat dinlenmek ve konakladığınız evi yabancılarla paylaşmıyor olmak gibi küçük detaylar tatilinizi daha anlamlı kılar.

3. Size Özel Havuzlu Villa Seçenekleriyle Tatili Gözlerden Uzak Geçirme Şansı

Otellerde, havuzu diğer insanlarla paylaşmak birçok kişi için hoş bir durum değildir. Daha önce de bahsettiğimiz gibi, herkes hijyen konusunda sizler kadar hassas olmayabilir. Kiralık havuzlu villada tatil yapmak bu problemi ortadan kaldırır. Havuzlu villada tatil yapmak, hem çocuklu aileler için hem de balayına çıkmış çiftler için oldukça ideal bir seçenektir. Kiralık villalarda bulunan havuzlar uygun şekilde dezenfekte edilmiş olduğu için herhangi bir endişe yaşamadan sevdiklerinizle dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bazı villa çeşitlerinde ısıtmalı havuz seçeneği de bulunduğu için, kışın tatile çıkıyorsanız yine bu zevkinizden ödün vermemiş olursunuz. Balayına çıkmış çiftler için ise jakuzili villa seçenekleri Villa Reyonu’nda beğeninize sunuluyor.

4. Muhafazakar Bir Tatil için En İdeal Seçim

Muhafazakar bir tatil arayışı içindeyseniz sizler için en doğru seçim yine kiralık villalardır. Muhafazakar oteller yine aradığınız konforu size tam anlamıyla sağlayamayabilir. Ailecek gözlerden uzak bir tatil geçirmek ve bulunduğunuz mekanı yabancı kimseyle paylaşmak istemiyorsanız, Villa Reyonu’nda bulabileceğiniz yüzlerce muhafazakar villa seçenekleriyle tatilinizi tam da hayal ettiğiniz gibi geçirme fırsatı sizlerle.

5. Ekonomik Bir Tatil Seçeneğiyle Tatili Doyasıya Yaşayın

Villaların pahalı olduğu kanısıyla çoğu kişi bu tatil seçeneğini araştırmadan otellere yönelir. Ancak kiralık villada tatil yapmak düşündüğünüzden daha ekonomik. Otellerde ekonomik konaklama seçeneklerinden faydalanmak istiyorsanız erken rezervasyon döneminden faydalanmak durumundasınız. Ancak, ailenizle konaklamak istediğinizde otel konaklaması düşündüğünüzden daha pahalıya mal olabilir. Kiralık villa ise, geniş aileler için veya arkadaş grubunuzla tatil planlıyorsanız son derece uygun fiyata gelir. Böylece bütçenizi sarsmadan ancak konforunuzdan da ödün vermeden güzel bir tatil geçirmiş olursunuz.

Özetle; güzel anılar bırakabileceğiniz, huzurlu ve konforlu bir tatil geçirmek için kiralık villada tatil yapmak kesinlikle tecrübe edilmesi gereken bir fırsat. İster çocuklu geniş bir aile, ister balayı çifti, ister muhafazakar tatil yaşamak isteyen veya arkadaş grubuyla eğlenmek isteyenler için en ideal ve bol seçenekleriyle Villa Reyonu hayalinizdeki tatili sizlere yaşatmak için bekliyor. Her bütçeye uygun kiralık villa seçenekleri için Villa Reyonu’na göz atmayı ve rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Kusursuz Tatilin Yolu Kiralık Villadan Geçer

Uzun ve zorlu geçen bir çalışma sürecinden sonra tatil dönemi, herkesin dört gözle beklediği, her şeyden…

azgezmis.com

Yorumunuz?