Ege’de tatilin değişmez adresleri Dalyan, Alaçatı ve Faralya’da Kiralık Villalar

7 Ocak 2022 · Hakkı Ceylan

Yaz geldi, tatil planları da öyle! Yaz tatilinizi geçireceğiniz bir yer arıyorsanız Dalyan, Alaçatı ve Faralya’da kiralık villalar sizin için en iyi seçeneklerden biri olacaktır..

Dalyan, Türkiye’de bir sahil kasabasıdır. Burada inşa edilen çok sayıda otel ve villa ile gelecek vaadeden bir tatil beldesidir. Plaj, sakin suları ve bozulmamış kumu ile ana cazibe merkezidir. Dalyan’da ayrıca birçok kafe, restoran, su sporları aktiviteleri ve tekne turları bulunmaktadır.

Dalyan’da körfeze kadar uzanan altın rengi kumlara sahip Dalyan Plajı başta olmak üzere görülmeye değer pek çok yer var. Döşemealtı Gölü, doğal güzelliği ve vahşi çevresi nedeniyle yerel halk ve ziyaretçiler arasında da popülerdir.

Dalyan, hem mutfaklı tatil villaları hem de otel konaklaması sunmaktadır. Hemen sahilde her zevke uygun restoranlar, kafeler, barlar ve butik mağazalar bulunmaktadır. Dalyan ayrıca İngiliz turistler için popüler bir destinasyon olma konusunda uzun bir geçmişe sahiptir ve 1980’lere kadar orada yaşayan İngiliz göçmenler vardır

Tatil veya iş gezilerinizde bu Türk sahil kasabasını ziyaret ettiğinizde Dalyan kiralık villa bakmanız ve düşünmeniz için birçok neden var. İşte bunlardan bazıları: – Sahil tatil köyleriyle dolu; ama yine de her şeyden uzaklaşmak istiyorsanız varoşlarda kiralık birçok yer var; – Seçebilirsiniz

Alaçatı, Türkiye’nin İzmir ilinde bir sahil kasabasıdır. Ege kıyısında, İzmir merkezinin yaklaşık 60 km batısında yer alır. Özellikle yaz aylarında Türkler ve yabancılar için popüler bir tatil beldesidir.

Kasaba, hem yeni turizm için bir çıkış noktası hem de bir yerleşim alanı olarak hızlı bir gelişme göstermektedir.

Alaçatı, Türkiye’nin Ege kıyısında küçük bir kasabadır. Doğada huzur ve sükunet arıyorsanız mükemmel bir tatil yeri sunuyor. Nefes kesen manzaralara sahip yüksek kaliteli villalar, yoğun şehirden bir kaçış arayan turistler için idealdir.

Ünlü Yunan yazar Nikos Kazancakis bunu en iyi Yunanlı Zorba adlı kitabında yazarken söylemiş olabilir. 

Alaçatı kiralık villa seçeneklerini kesinlikle gözden geçirmelisiniz. “Alaçatı” sadece bir kelime değil, bir fikirdir.”

Faralya’da tatil evi arayanlar için birçok seçenek mevcut. En popüler seçeneklerden biri de faralya villa olmuştur. Fethiye’de lüks villa kiralamak isteyenler için harika bir seçimdir.

Tatil köyü ve tatil köyü Faralya, Akdeniz’in pastoral kıyılarında yer almaktadır. Fethiye ve Ölüdeniz arasında yer alan, tenha hissi ve küçük, samimi boyutu, onu her şeyden uzaklaşmak isteyen çiftler veya aileler için mükemmel kılar.

Babadağ’ın eteklerinde saklı bir vadide yer alan bu villa kompleksi, doğal çevresi ve rustik cazibesi ile misafirlerini cezbetmektedir. Akdeniz’e bakan sadece beş lüks evi bulunan Albatros Tatil Köyü, otantik bir Türk yaşam tarzı yaşamak isteyenler için.

Villa kiralama hizmetimiz sizlere Fethiye’de bulunan villalarımızdan birinde konaklama imkanı sunmaktadır. İyi donanımlı, ev rahatlığında konaklama birimlerimiz size güzel bir deneyim sunacaktır.

Ege’de tatilin değişmez adresleri Dalyan, Alaçatı ve Faralya’da Kiralık Villalar

Yaz geldi, tatil planları da öyle! Yaz tatilinizi geçireceğiniz bir yer arıyorsanız Dalyan, Alaçatı ve Faralya’da…

azgezmis.com

Yorumunuz?