İvriz’den Meke’ye 3. Fotoğraf Buluşması

26 Mayıs 2010 · Zehra Arslan

Tüm fotoğraf severler için oldukça güzel bir kamp haberim var. Sevgili Memduh Ekici ve Tamer Gümüş arkadaşımız bizi Konya’ya kendileri kadar güzel başka insanlarla tanışmaya davet ediyorlar. İki gün boyunca fotoğraf sohbetleri yapıp birlikte gezip güzel fotoğraflar çekip akşamları fotoğraf gösterileri seyredeceğiz.

Daha önceki yıllarda da gittiğimiz (yaklaşık 80-90 kişi) ve çok keyif aldığımız bu buluşma bu yıl Ereğli Belediyesinin beyaz kiraz festivali ile birlikte belediye sponsorluğunda yapılıyor. Mevsimin yaz olmasından dolayı konaklama çadırda yapılacak. Kamp alanı İvriz Baraj Gölü kenarı. Tamda doğanın ortasında 2 güzel gün geçireceğiz.

Şimdilik bize Memduh Bey tarafından gelen bilgi bu kadar. Tek diyeceğim takvimlerinizde 2-4 Temmuz günlerini boş bırakmanız. Belli bir sayıya ulaşırsak Istanbul’dan küçük bir minibüs kiralayarak yorulmadan gidip gelebiliriz. Bu durumda gelmeyi planlayan arkadaşların bize maille isimlerini ve telefonlarını info{at}azgezmis.com adresine bildirmelerini rica ediyorum.

İvriz’den Meke’ye 3. Fotoğraf Buluşması

Tüm fotoğraf severler için oldukça güzel bir kamp haberim var. Sevgili Memduh Ekici ve Tamer Gümüş…

azgezmis.com

Yorumunuz?