İstanbul Boğaz Turları

31 Ağustos 2015 · Hakkı Ceylan

Özel misafirleriniz ve sevdiklerinizle güzel ve farklı bir gün geçirmek isterseniz günübirlik yat kiralamayı deyebilirsiniz. Sadece bir gün önceden yat kiralama firmalarıyla görüşerek, İstanbul’u en özel manzarasıyla görebilir, keyifli saatler geçirebilirsiniz. Bu kiralamalarda dışarıdan herhangi biri veya grup sizin organizasyonlarınıza katılamıyor  yat kiralama hizmeti veren firmalardan bogazdagezi.net web sitesine göz atabilirsiniz. Buradan istediğiniz kriterlere uygun bir yat seçip kiralayabilirsiniz.

bogaz-turu-1

Yat kiralama hayatınızda bir veya bir kaç kere deneyimleyeceğiniz farklı ve keyifli bir yolculuk olacak. Lüks olduğu kadar üst düzey hizmet alabileceğiniz yat kiralama hizmetini dilerseniz günlük olarak dilerseniz de en az saatlik olarak satın alabilirsiniz. İstanbul’un eşi benzeri olmayan Boğaz manzarasını size özel bir yatla dolaşarak seyretmek ve istediğiniz yerde durabilmeniz çok keyif verici.

Daha romantik anlar için de yatları kullanmanız mümkün mesela sevdiğiniz kişiye evlilik teklifi etmek için veya sürpriz doğum günü partisi, en kıymetliniz annenizin anneler günü kutlaması, arkadaşlarınız, aileniz ile yılbaşı kutlaması, mezuniyetiniz gibi bir çok önemli olayda bu lüks yatları kullanıp farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. boğaz turu sektöründe iyi olan firmalardan biri bogazdagezi.net, bu deneyimle rahatlıkla kullanabilceğiniz bir firma. Yat kiralama hizmeti ile birlikte ayrıca kahvaltı ve öğle yemeği gibi ekstra hizmetlerden de faydalanabilirsiniz. Denizin üzerinde ve boğaza karşı yemek yerken bir yanınızda Asya bir yanınızda Avrupa kıtasını seyretmek dünyanın başka hiç bir yerinde yaşayamayacağınız güzel bir deneyim.

ortakoy-azgezmis-1

Son yıllarda en çok rağbet edilen aktivitelerden birisi olan boğaz turları ve yat turlarına hem İstanbul’da ikamet edenler hem de İstanbul dışından gelenler katılıyorlar. Bunların yanı sıra turistlerin de büyük ilgisini çekmeyi başaran yat gezileri, dünyanın en güzel şehri olan İstanbul’u farklı bir bakış açısıyla seyretmenize, gelmiş geçmiş tüm medeniyetlerin tarihi dokularına şahit olmanıza olanak sağlayacaktır.

İstanbul’un en güzel koylarına, en güzel limanlarına ve tarihi dokulara şahit olmak için sevdiklerinizle beraber katılacağınız yat turları, günlük hayatın stresinden ve kalabalığından uzak, farklı bir deneyim sunuyor. Bebek, Kuruçeşme, İstinye, Beykoz gibi eşsiz güzelliklere sahip olan semtleri denizden görmek ve değer verdiklerinizle farklı bir gün geçirmek isteyenlerin tercihi olan yat kiralama hizmeti ile ömür boyu hatıralarınızda yer edecek güzel anılara tanık olacaksınız. Yat kiralama firmaları ile görüşerek net bir fiyat alabilir, rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Yat kiralama bedeli, yatların özelliklerine, kaç saat kiralamak istediğinize ve kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği gibi seçeneklere göre değişecektir.

İstanbul Boğaz Turları

Özel misafirleriniz ve sevdiklerinizle güzel ve farklı bir gün geçirmek isterseniz günübirlik yat kiralamayı deyebilirsiniz. Sadece…

azgezmis.com

Yorumunuz?