Deniz Turizminin Yeni Yüzü: Sea&B

9 Mart 2023 · Hakkı Ceylan

Deniz turizmine yeni bir boyut kazandıran Sea&B, tekne kiralamak isteyenlerden tekne sahiplerine kadar herkesi tek bir noktada topluyor ve herkes için bambaşka fırsatlar sunuyor. Hem seyahat etmek isteyenlerin; hem de tekne sahiplerinin kayıt yapabileceği bu online platformda tekne bulabilir, teknenizi kiraya verebilir veya bu süreç için aracı olabilirsiniz.

Tekne kiralamak mı istiyorsunuz? O halde yapacağınız rezervasyona güvenip güvenmeme konusunda endişe duyabilirsiniz. Ancak endişelere son! Sea&B %100 rezervasyon garantisi sunuyor ve seyahatinizi onayladığınız anda kiraladığınız tekne siz ve sevdikleriniz için hazır halde oluyor. Böylece acaba yaptığım seyahat planı iptal olur mu korkusu yaşamadan sadece seyahatinize hazırlık yapıyorsunuz.

Neden Sea&B?

  • seanbooking.com’da tekne kiralarken yalnızca sizin kurallarınız geçerli. Seyahatiniz ve kiralayacağınız tekneye dair her şeyi siz planlıyorsunuz.
  • Sabit fiyatlandırma sayesinde ödeme yapacağınız miktar netlik kazanıyor, sonradan karşınıza ek ödemeler çıkmıyor.
  • Sea&B alışılmış deniz turizmine farklı bir bakış açısıyla yaklaştığı için teknenin müsaitlik durumunu beklemeden teknenizi kiralayabiliyorsunuz.
  • Sea&B’nin en önem verdiği nokta, müşteri memnuniyetidir. Yaptığınızı her rezervasyon garanti altında tutuluyor ve belirlediğiniz saatte ve tarihte istediğinizi tekneyle harika seyahatlere çıkabiliyorsunuz.

Nasıl Rezervasyon Yaptıracağım?

Tekne kiralamak Sea&B’de oldukça kolay. Kullanıcı dostu web sitesi üzerinden anında işlem yapabiliyorsunuz. Nasıl mı?

  • Öncelikle tatil yapmak istediğiniz tarihleri ve bölgeyi seçin.
  • Karşınıza çıkan tekne listesinden bütçenize ve planlarınıza en uygun olan tekneyi seçin.
  • Teknenin özelliklerine göz atarak istediğiniz tatil için uygun bir seçenek olup olmadığına karar verin.
  • Eğer seçtiğiniz tekneden eminseniz artık ödeme kısmına geçebilirsiniz. Sea&B’nin sunduğu ödeme fırsatlarından yararlanabilir, tatilinizi 12 aya kadar taksitlendirebilirsiniz.

Fırsatlardan yararlanmak ve rezervasyon yaptırmak için hemen seanbooking.com’u ziyaret edin, hayallerinizdeki tatili birlikte planlayalım!

Deniz Turizminin Yeni Yüzü: Sea&B

Deniz turizmine yeni bir boyut kazandıran Sea&B, tekne kiralamak isteyenlerden tekne sahiplerine kadar herkesi tek bir…

azgezmis.com

Yorumunuz?