Hindistan ve Nepal’e gidecekler için rehber kitap

5 Ağustos 2012 · Hakkı Ceylan

Han Yayınları’nın yeni kitabı HindistaNepal, hayatının macerasını sürekli erteleyenlere düşük bütçeli ve adrenalini yüksek bir seyahat alternatifi sunuyor. Yazar İhsan Önder’in Hindistan ve Nepal’e yaptığı 18 günlük gezinin yol notlarından ve rehber bölümden oluşan kitabın sonunda ayrıca iki zengin kültürün renklerini yansıtan fotoğraflar bulunuyor.

İstanbul’dan Delhi’ye oradan da karayoluyla Agra ve Varanasi üzerinden Nepal’in başkenti Katmandu’ya uzanan yolculuğu esprili bir dille ve macera tadında anlatan HindistaNepal’e, tüm sanal mağazalardan (D&R, Kabalcı, Pandora, Remzi, Dünya Kitap vs.) ve Kadıköy, Beyoğlu, Bakırköy, Bağdat Caddesi, Beşiktaş gibi ana arterlerdeki satış noktalarından ulaşılabilir. Kitabın rehber bölümünde ise; bölgeye yapılacak gezilerde gerekli olacak tüm bilgiler yer alıyor. Ülke mutfaklarından çanta hazırlığına, konaklamadan iklim şartlarına, harcamadan dünya kültür mirası listesine kadar onlarca yararlı ve pratik bilgi, bu bölümün bazı başlıkları.

kapak-450x333

Kitabın daha detaylı bilgiye ulaşılabilecek resmi Facebook sayfası ise şu şekilde: www.facebook.com/HindistaNepal

Hindistan ve Nepal’e gidecekler için rehber kitap

Han Yayınları’nın yeni kitabı HindistaNepal, hayatının macerasını sürekli erteleyenlere düşük bütçeli ve adrenalini yüksek bir seyahat…

azgezmis.com

Yorumunuz?