Azgezmiş Blog Ödülleri 2010’da Yarışıyor

17 Nisan 2010 · Hakkı Ceylan

Sevgili arkadaşlar,

Bugüne kadar Azgezmiş‘i takip edip buralara getirdiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Bu yıl üçüncüsü yapılan blog ödülleri yarışmasına biz de katıldık. Hepinizden sadece bir kaç dakikanızı ayırıp oy vermenizi rica ediyorum. İlgilenen herkese şimdiden çok teşekkür ederim.

Blog Ödülleri 2010 - Azgezmiş

Oylama Açıklaması:

Öncelikle www.blogodulleri.com sayfasını açmalısınız. Sol tarafta çıkan kayıt kısmına basınca önünüze bir sayfa açılacak buraya adınızı,mailinizi yazdıktan sonra bir parola oluşturacaksınız, ikinci sayfaya cep telefonu numaranızı yazacaksınız ve cep telefonunuza bir aktivasyon kodu gelecek. Ekranda açılan pencereye bu kodu girdiğinizde önünüze başka bir sayfa açılacak en altta bunu geçip oy vermek istiyorum kısmına tıklarsanız sayfaya birşey yazmadan geçebilirsiniz (dilerseniz o kısmı da doldurabilirsiniz). Son olarak üst menüden kategoriler kısmına gidip Pegasus Airlines – Gezi Blogları Kategorisini seçip azgezmis blogunun olduğu sayfada oy ver kısmına tıklamanız yeterli. Oylama için çok beklemezseniz sevinirim günler sayılı.

Azgezmiş Blog Ödülleri 2010’da Yarışıyor

Sevgili arkadaşlar, Bugüne kadar Azgezmiş‘i takip edip buralara getirdiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Bu yıl üçüncüsü…

azgezmis.com

Yorumlar

  • Başarılar dilerim :) Gerçekten hakettiğinizi düşündüğüm için çoktan oyumu kullanmıştım.

Yorumunuz?