Aman dikkat, Pegasus Ekopark yerini değiştirmiş

21 Eylül 2016 · Hakkı Ceylan

Bu haberimiz Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan yolculuk yapanlar için. Eğer Pegasus firması ile seyahat ediyorsanız sizin için sunduğu bir avantaj bulunuyor, Pegasus Ekopark. Arabanızı uygun fiyatlı olarak park edebiliyorsunuz ve oradan da servisle havalimanına ulaşıyorsunuz. Bu hizmeti kullananlar için yeni bir bilgimiz var, Pegasus Ekopark’ın yeri değişmiş.

25 Eylül 2016 tarihinden sonra eski alan yerine yeni taşındığı alan kullanılacakmış. Pegasus Ekopark yeni adresine ulaşmak için;

Havaalanı Yönüne doğru giderken Osmanlı Bulvarı üzerinde ilk dönel kavşaktan sağa dönülerek Ekopark’a ulaşabilirsiniz. Havaalanı içerisinden gelirken, Teknopark’ı geçtikten sonra ilk kavşaktan Yenişehir yönüne devam edip, dönel kavşaktan sola dönerek Ekopark’a ulaşabilirsiniz. Havalimanı bağlantı yolundan gelirken, Kurtköy – Sultanbeyli sapağından dönünce Teknopark’ı geçtikten sonra ilk kavşaktan Yenişehir yönüne devam edip, dönel kavşaktan sola dönerek Ekopark’a ulaşabilirsiniz.

Detaylar için: https://www.flypgs.com/basin-odasi/duyurular/duyuru-detay/ekopark-hakkinda

Otomobilinizi Pegasus Ekopark’a günlüğü 10 TL den bırakabiliyorsunuz, tabii eğer Pegasus Havayolları ile seyahat ediyorsanız.

Aman dikkat, Pegasus Ekopark yerini değiştirmiş

Bu haberimiz Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan yolculuk yapanlar için. Eğer Pegasus firması ile seyahat ediyorsanız sizin için…

azgezmis.com

Yorumunuz?