Kurban Bayramını Birleşik Arap Emirlikleri’nde geçirmek için nedenleriniz var

24 Eylül 2014 · Zehra Arslan

Uzun süredir tatil yapmadınız, artık yorgunluğunuzu atmanız ve iyi vakit geçirmeniz gerekiyor. Tüm bunları Birleşik Arap Emirlikleri’nde bulabilirsiniz. Kurban Bayramı size bu fırsatı sunuyor. Dubai alışveriş merkezleri ve kocaman sahilleri ile tam bir tatil şehri. Hava karardıktan sonra da hareketili gece hayatı ile kalan enerjinizi değerlendirebilirsiniz.

Adrenalin dolu bir aktivite arıyorsanız Yas Waterworld ve Yas Marina Circuite sahip Yas Adası’nı tercih edebilirsiniz. Daha sakin ve kültürel aktiviteleri tercih eden biriyseniz yılın her mevsiminde güzel ve çekici olan Sharjah size çok iyi gelecektir.

Radisson Blu

Nerede kalacaksınız, tabiki şu an için en uygun fırsatı sunan otelleri araştırmanız gerekiyor, fakat hiç gerek yok çünkü Radisson Blu otelleri Kurban Bayramı boyunca %30 indirimli. Bu fırsat BAE deki tüm Radisson Blu, Radisson Royal ve Park Inn by Radisson otelleri için geçerli. 18 Eylül 2014 ile 26 Eylül 2014 arası rezervasyonlar ve 12 Ekim’e kadar olan konaklamalar için geçerli olan teklif, standart oda fiyatı üzerinden yapılan %30 indirim şeklinde sunuluyor.

Radisson Blu

Kurban Bayramını Birleşik Arap Emirlikleri’nde geçirmek için nedenleriniz var

Uzun süredir tatil yapmadınız, artık yorgunluğunuzu atmanız ve iyi vakit geçirmeniz gerekiyor. Tüm bunları Birleşik Arap Emirlikleri’nde…

azgezmis.com

Yorumunuz?