En Uygun Fiyata 18 Ülke 28 Şehir Gezmek! Otobüsle Avrupa Turu Avrupa Rüyası

26 Haziran 2018 · Hakkı Ceylan

Rönesans sanatının merkezi Floransa, zarif kanallarıyla Venedik, Gaudi’nin eşsiz tarzıyla işlediği Barselona ve Paris’in Napolyon ihtişamı ile Avrupa, insanlık tarihinin en önemli merkezi. Amsterdam’dan, Oktoberfest’e, Yunan plajlarından Budapeşte’nin renkli gece hayatına dek keşfedilecek öyle çok şey var ki, bugün yola çıksanız sanki hepsini bir ömürde gezemeyeceğiniz izlenimini veriyor. Avrupa’da en uygun fiyata 18 ülke 28 şehir gezmek zor gibi görünse de aslında öyle değil.

avrupa rüyası

En Uygun Fiyata 18 Ülke 28 Şehir Gezmek!

Avrupa Rüyası EKO’da en uygun rota ile tüm Orta Avrupa’yı görmeniz ve 1 gece Adriatik’te gemi yolculuğu yapmanız mümkün. 20 gün boyunca 18 ülke ve 28 şehir gezebileceğiniz turda, Fransa – Paris, Cannes, Nice, Antibes, Toulouse; İtalya – Roma, Floransa, Venedik, Bari, Pisa; Yunanistan – Selanik, İgoumenitsa; Almanya – Berlin, Dresden; Hollanda – Amsterdam; Vatikan; Monako – Monte Carlo; Andorra – Andorra La Vella; Bulgaristan – Sofya; İspanya – Barselona; Çekya – Prag; Macaristan – Budapeşte; Avusturya – Viyana; Belçika – Brüksel; Sırbistan – Belgrad; Makedonya – Üsküp, Ohrid; Hırvatistan – Zagreb; Slovenya – Lübyana, Bled Gölü ziyaret edebileceğiniz yerler arasında.

avrupa rüyası

Avrupa Rüyası’nın birbirinden güzel rotaları ile, profesyonel tur rehberleri eşliğinde ve ekstra hiçbir ücret ödemeden uygun bütçeli bir Avrupa seyahatinin keyfini çıkarabilirsiniz. 18 Avrupa ülkesini ve 28 şehrini gezebileceğiniz Avrupa Rüyası EKO’da 20 günlük seyahatin 10 gecesi, Roma, Paris, Barselona, Amsterdam, Prag, Budapeşte, Ohrid, Venedik ve Antibes’in yanı sıra İgoumenitsa – Bari arasında Adriyatik Denizi’nde konaklamalı gemi yolculuğu yapabiliyorsunuz.

Avrupa Rüyası Otobüsle Avrupa Turu Rotası

En uygun fiyata 18 ülke 28 şehir rotası ise şöyle: İstanbul hareketli otobüsler ile Yunanistan sınırını geçip Selanik ve İgoumenitsa’ya ulaşıyorsunuz. Ardından İtalya’nın Bari, Vatikan, Roma, Floransa ve Pisa şehirlerini ziyaret ediyorsunuz. Buradan Monaco’nun Monte Carlo kentinden devam ederek Fransa sınırlarına girip, Nice, Cannes ve Antibes’i görüyorsunuz. Güzeller güzeli Katalan başkenti Barselona’dan ve Andorra’da Andorra La Vella’dan devam ederek tekrar Fransa’nın nefis kenti Toulouse’ye geçiyorsunuz.

avrupa rüyası

Başkent Paris’te konakladıktan sonra Belçika’nın başkenti Brüksel ve Hollanda’nın başkenti Amsterdam’a hayran kalıyorsunuz. Amsterdam’ın ardından başlayan Almanya sınırıyla birlikte başkent Berlin ve Dresden şehrini gördükten sonra, Çekya başkenti masalsı Prag ile Avusturya’nın zarif başkenti Viyana’ya uğruyorsunuz. Macaristan’ın başkenti Budapeşte’den tekrar İtalya’ya geçip bu kez eşsiz güzellikteki Venedik’te büyüleniyorsunuz.

Venedik’ten hareketiniz Slovenya’nın başkenti Lübyana’ya, hemen ardından da Hırvatistan’ın başkenti Zagreb’e doğru devam ediyor. Sırbistan’ın Beyaz Şehri Belgrad ve Bulgaristan’ın başkenti Sofya’nın ardından Makedon sınırını geçiyorsunuz. Makedonya’nın başkenti Üsküp ile Ohrid şehirlerini ziyaret ettikten sonra artık İstanbul’a dönmek için hazırsınız!

avrupa rüyası

Avrupa Rüyası, kendine özgü rotalarının yanı sıra, konaklamalı gemi yolculukları, profesyonel rehberler eşliğinde seyahat etme şansı, sınır kapılarında vakit kaybını bertaraf etme gibi pek çok avantaja sahip. 1 Euro dahi ekstra ücret talep etmeden Avrupa Kıtası’nı tek seferde gezmenin kısa yolu olan Avrupa Rüyası, Avrupa Rüyası EKO ve Avrupa Rüyası PLUS olmak üzere iki farklı Avrupa turu seçeneği sunuyor. Bunların yanı sıra Balkan Rüyası, Britanya Rüyası, Kuzey Avrupa ve İskandinavya Rüyası olmak üzere Balkanlar’dan İskandinavya’ya, Akdeniz’den Adriyatik’e, Norveç fiyortlarından Orta Avrupa’ya dek rüya rotalar çizebilirsiniz.

En Uygun Fiyata 18 Ülke 28 Şehir Gezmek! Otobüsle Avrupa Turu Avrupa Rüyası

Rönesans sanatının merkezi Floransa, zarif kanallarıyla Venedik, Gaudi’nin eşsiz tarzıyla işlediği Barselona ve Paris’in Napolyon ihtişamı…

azgezmis.com

Yorumlar

  • gitmek ıstıyorum

    • Hicran Hanım,
      yazımızda bahsettiğimiz firma ile irtibata geçebilirsiniz o halde.

  • ilgili sayfadan ücreti,seyahat tarihi gibi bilgileri öğrenemedim

  • Harika bir yolculuk. Ucret konusunda bilgi alabilirmiyim.pasaport ve vize gereklimi. gerekliyse bunu kim hallediyor. Yolculuk hangi ulasim araciyla yapiliyor. yeme icme ikamet vs ki.e ait nasil hallediliyor

Yorumunuz?