Bodo- hediye ve sürpriz deneyim mağazası

22 Şubat 2021 · Hakkı Ceylan

Sürprizler şaşırtmak, heyecanlandırmak ve mutlu etmek için vardır. Hediyelerde sürprizin en önemli parçalarındandır. Peki sürprizinizi tek bir hediye ile farklı zamanda yaşatabilirsiniz desek? Bodo’nun deneyim hediye sürprizleri işte bunun için var! Tadına doyulmayan, hiç bitmesin dediğiniz sürprizleri bir de böyle yaşayın.

Bodo.com deneyim ve izlenim hediyelerini, yeni yüzyılın en çok ihtiyaç duyulan, aktivite, eğlence ve konfor alanlarına göre oluşturarak, sıradan hediyelik anlayışına büyük bir yenilik kazandırdı. Yeniliği kim sevmez ki! Bodo, insanların en çok ilgi duyduğu alanları çeşitli kategoriler altında sınıflandırarak, daha kolay fikir elde edinebilmenizi de sağlıyor. Mesela erkekler için, babanız, sevgiliniz, kocanız, erkek arkadaşınız, erkek kardeşiniz, iş arkadaşınız hatta patronunuz için bile ayrı ayrı platformlar oluşturarak erkeklerin en çok ilgilendiği alanlarla ilgili deneyim hediyeleri hazırlayıp her birine uyum sağlayabilecek şekilde yerleştirdi. Bodo ile herşey çok kolay! Erkeklerin en çok ilgilendiği alanlardan  birisi olan ‘’Sürüş Deneyimi’’ kategorisi kapsamında oluşturduğu, ekstreme sürüş deneyimleri, sportif sürüş eğitimleri gibi erkeklerin hayran kalacağı pek çok deneyim hediye sunmakta.

Hediye ve yenilikçi sürprizler

Her geçen gün değişen koşullar ve yaşam kalitesi insanların hediye zevklerini de ister istemez değiştiriyor. Siz de her şeyin daha fazlasını ve daha farklısını arıyorsanız bodo.com’a gelin! Bodo internet mağazasından satın aldığınız hediyeleri dilerseniz özel tasarım bir Bodo hediye kutusu ile, dilerseniz de e-sertifika şeklinde sevdiklerinize gönderebilmeniz mümkün! Bodo ile çifte mutluluğa var mısınız? Sevdiklerinize özenle hazırlanmış bir bodo hediye kutusunu sunduğunuzda içinden her zamanki hediyelik lerden birini bekleyen kişi kutuyu açıp gördükleri karşısında hayrete düşecek. Devam ediyor, bu özel ve mutluluk verici hediye paketinin ardından deneyimini gerçekleştireceği mekana gittiğinde de aynı heyecan ve coşkuyu en derininde hissedecek. Eşinize doğum gününde genel eşya ihtiyaçlarını almak yerine bu kez özel ve farklı bir hediye sunun, ‘’İkİ Kişilik At Gezisi’’. Doğanın eşsiz güzelliği içinde baş başa geçirebileceğiniz harika bir zaman ve yaşlandığınızda bile sohbetlerinize konu olabilecek mutlu bir anı. Küçüklüğünden beri pilot olma hayali kuran ancak farklı bir meslekle hayatına yön veren erkek arkadaşınıza, ilk iş gününde ofisine motive edici bir Bodo hediye kutusu yollayın, ‘’Airbus A320 Uçuş Simülatörü Deneyimi’’. Bodo ile sevdiklerinizin hayallerini gerçeğe dönüştürün!

Deneyim hediye fikirleri

Üretimin makineler ile yapılmadığı zamanlarda eşyalar da değerli ve pahalıydı bu yüzden bir kıyafet, ayakkabı, çanta hediye olarak verildiğinde büyük mutluluk veriyor ve lüks yerine geçiyordu. Ancak şimdilerde teknolojinin gelişmesi ile üretim büyük ölçüde arttı ve hediye ihtiyacı da değişti. Babanıza, Babalar Günü için harika bir bodo sürprizi, ‘’Karadeniz üzerinde Küçük Uçak Turu’’. Kız kardeşinize, sonuna kadar hak ettiği, gevşetici bir mezuniyet hediyesi, ‘’Kahve Masajı’’. Annenize heyecan verici bir doğum günü hediyesi, ‘’İki Kişilik ATV Turu’’. Bodo ile sevdiklerinize küçük kutularda büyük mutluluklar verin.

Bodo- hediye ve sürpriz deneyim mağazası

Sürprizler şaşırtmak, heyecanlandırmak ve mutlu etmek için vardır. Hediyelerde sürprizin en önemli parçalarındandır. Peki sürprizinizi tek…

azgezmis.com

Yorumunuz?