Azgezmiş Piknik Etkinliği 2014

13 Eylül 2014 · Hakkı Ceylan

Yaza hep birlikte veda için 21 Eylül 2014 günü Azgezmiş Pikniği gerçekleştireceğiz. Heybeliada Değirmenburnu’nda yapacağımız piknik etkinliğimizde, uzun süredir birbirini görmeyenler, görüp hasret giderecek. Tanışmak isteyenler bir araya gelecek ve muhabbet edecek. 2015 yılında yapacağımız tüm geziler hakkında ön bilgi vereceğiz ve sizlerden gelecek olan yorumları dinleyeceğiz. Oyunlar oynayacağız. Denize girmek isteyenler mayolarını almayı unutmasınlar. Ayrıca süpriz hediyelerimiz de olacak.

  • Çay ve sandviç ikramımız olacak ama yine de gelirken yanınızda her türlü yiyeceği getirmeniz hepimiz için hoş olur, özellikle ev yapımı olanlar..
  • Hala Marmara’da yüzerim derseniz mayonuzu getirmeyi ihmal etmeyin, sıcak bastırınca denize girmek isteyebilirsiniz, zaten yanıbaşınızda..
  • Her türlü oyunu da getirin, çocukluğumuzun pikniklerine birlikte geri dönelim.
  • Fotoğraf makinelerinizi de getirin, yeni çıkan teknolojilerden bahsedip bol bol fotoğraf konuşalım ve eğlenceli anlarımızın fotoğraflarını çekelim..

turhandeturizm novafotograf ugurvarli

Ayrıca Azgezmiş Piknik Etkinliğimize sponsor olan Turhande Turizm, Nova Fotograf ve Uğur Varlı Fotoğraf dan çeşitli hediyeler ve ikramlar sizleri bekliyor olacak.

Azgezmiş Piknik Etkinliği 2014
Yer:
Heybeliada Derğirmenburnu Piknik Alanı (Vapurdan indikden sonra iskeleyi arkanıza alıp sağa döndüğünüzde 400 metre yürürseniz piknik alanına ulaşacaksınız)
Tarih: 21 Eylül Pazar 2014, saat: 11:00
Ücret: yok (pikniğimiz ücretsizdir ancak piknik alanına girişte 4,5 TL alınmaktadır)

Bostancı’dan saat 10:00 ve 10:35 te kalkan motorlara binerek Heybeliada’ya ulaşabilirsiniz.  15 Eylül’de kış tarifesine geçiş olacağından lütfen saatleri tekrar kontrol edin. (Geç kalanlar için 11:00 ve 11:30 da var..)

Kabataş’tan 10:00 ve 10:30  da kalkan motorlar Heybeliada’ya uğruyor, 11:00 ve 11:30 da var. 15 Eylül’de kış tarifesine geçiş olacağından lütfen saatleri tekrar kontrol edin.

Azgezmiş Piknik Etkinliği 2014

Yaza hep birlikte veda için 21 Eylül 2014 günü Azgezmiş Pikniği gerçekleştireceğiz. Heybeliada Değirmenburnu’nda yapacağımız piknik…

azgezmis.com

Yorumlar

  • Çekiliş töreni çok heyecanlıydı, bana da çıksa daha heyecanlı olacaktı :)) Seneye pilav da yapalım, sevgiler…

  • Çok güzel bir etkinlik hazırlamışsınız orda bulunmaktan çok mutlu oldum , Zehra hanıma ve size çok teşekkür ediyorum.

    • Her yıl daha da iyisini yapmayı planlıyoruz, başladık bir kere :)

  • Pikniğimize gelen herkese teşekkürler, sizler sayesinde çok renkli ve eğlenceli geçti..

  • İstanbul’da yaşamak vardı :) Güzel bir etkinlik.

Yorumunuz?