Azgezmiş Fotoğraf Kulübü Etkinlikleri: Selma Arslan

16 Nisan 2018 · Hakkı Ceylan

AFK olarak yine çok sevdiğimiz fotoğrafçı bir arkadaşımızı konuk ediyoruz. Önceleri İstanbul’da yaşayan Selma Arslan son bir kaç senedir İzmir’in sevimli kasabası Birgi’de yaşamını sürdürüyor. Bizlere iki adet sunum yapacak; Doğuda Yaşam ve Hindistan isimli gösteriler sonrasında sorularınızı yanıtlayacak. 18 Nisan Çarşamba Akşamı, saat 19:30’da, Azgezmiş Ofis‘te buluşalım.

Selma Arslan - AFK Hindistan Sunum

Kendi anlatımıyla Selma Arslan:

Seneler önce İstanbul’da doğdu, Emekli. 6 sene önce de doğa ile iç içe yaşamaya karar verdi ve Ege’nin şirin beldesi Birgi’ye yerleşti. Fotoğrafa bilinçli olarak 2006 yılında İfsak ile başladı. Arkeolojik kazı fotoğrafçısı ve ayrıca 3 yıldır da yeni açılan müzeler için fotoğraf çekiyor. Selma diyor ki: Fotoğraf çekmek benim için meditasyon yapmak gibi. Tüm düşüncelerimden arınıyorum, ayrıca da çok şey öğreniyorum. Dünyayı, doğayı, tarihi, kültürleri, insanları, yaşamları öğreniyorum. Kısacası fotoğraf çekmeyi seviyorum.

NOT: Etkinliklerimiz ücretsizdir ve tüm fotoğraf sevdalıları davetlidir.

TARİH: 18 Nisan Çarşamba, saat: 19:30

ADRES: Osmanağa Mh. Mürver Çiçeği Sk. Karatekin iş M. No: 18, K: 5/3 – Kadıköy / İstanbul (Kadıköy Boğa Heykeli karşısı)
TEL: 0216 449 0039

Azgezmiş Fotoğraf Kulübü Etkinlikleri: Selma Arslan

AFK olarak yine çok sevdiğimiz fotoğrafçı bir arkadaşımızı konuk ediyoruz. Önceleri İstanbul’da yaşayan Selma Arslan son…

azgezmis.com

Yorumunuz?