Adana ve Mersin Araç Kiralama fırsatları – Vivi

8 Nisan 2016 · Hakkı Ceylan

Seyahatlerimizi kendimiz organize ettiğimizde en çok ihtiyacımız olan hizmetlerden biri kuşkusuz araç kiralama oluyor. En uygun araç kiralama hizmeti veren firmalardan biri de Vivi. Bizde araç kiralama konusunda bilgi almak için yönetim kurulu başkan yardımcısı İbrahim Yılmaz ile ufak bir söyleşi yaptık. Özellikle Adana ve Mersin şehirlerinin durumu hakkında bilgi almak istedik.

Adana Şakirpaşa havalimanında en uygun fiyatlarla hizmet sunan www.vivi.com.tr yönetim kurulu başkan yardımcısı İbrahim Yılmaz’ın görüşlerini aldık. Adana ve Mersin’de araç kiralama fırsatları ve kampanyaları hakkında bilgi aldık. En uygun fiyatları ve fırsatları yakalamak için haberimizi okumalısınız. Adana yüz ölçümü olarak büyük olduğu için öncelikle Adana rent a car firmaları tarafından 3 bölgeye ayrılmış durumda, Adana Şakirpaşa havalimanını rent a car başta olmak üzere, Seyhan ve Ceyhan olarak ayrılıyor.

Mersin’de havalimanı olmadığından ve genellikle tatilcilere hizmet ettiği için sezonda çok yoğun olmakla beraber, kış aylarında talep %70 düşüyor. Hatta yaz aylarında çoğu tatilci Adana Şakirpaşa havalimanından araç kiralayarak Mersin’e geçmektedir. Bu iki ilin arasında 80Km mesafe olduğu için genellikle yoğunluk birbirine eşdeğer oluyor. Mersin içinde çok fazla rent a car firması bulunmamaktadır, Mersin araba kiralama hizmetini genellikle Adana’daki büyük rent a car firmaları sağlamaktadır.

Trabzon Havalimanına dikkat!

En pahalı araçların olduğu şehir Trabzon. Yoğun arap turist akımına uğrayan Trabzon’da sezonda araç bulmak çok zor. Normal liste fiyatlarının %40 ile %60 üzerinde bir fiyat politikası uygulanıyor. Erken rezervasyon yaparak Trabzon Havalimanı araç kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Ayrıca en çok problemlerin Trabzon ilinde yaşandığını belirten Vivi araç kiralama başkan yardımcısı İbrahim Yılmaz, başka yerlerden kiralama yapan kullanıcıları da uyarıyor. “Daima güvenilir firmaları tercih edin, yoksa başınız ağrıyabilir. Aracı ucuza kiralasanız bile başınıza gelebilecek bir kazada firma ile sorun yaşayabilirsiniz.”

Araç kiralama fırsatları nasıl yakalanır?

  • Öncelikli olarak erken rezervasyon şart. Nasıl ki otelinizi aylar öncesinden ayırtıyorsanız, aracınızı da aylar öncesinden ayırtırsanız bi istediğiniz aracı çok uygun fiyata alabilirsiniz.
  • Vivi.com.tr üzerinden tarih ve lokasyon girerek, en uygun müsait olan kiralık araçları görün. Fiyatları, kiralama koşullarını ve firmaları karşılaştırın.
  • Aracın altında bulunan bölümden fiyat tablosu üzerinden firmanın fiyat politikalarını karşılaştırın, hangi araba hangi tarihte en ucuz.
  • Bazı firmaların elinde bir modelden çok fazla araç olabiliyor, belirli dönemlerde kampanyalar yapabiliyor. En az 1 hafta boyunca aracı izlemelisiniz.
  • Bir araçta karar kıldınız, rezervasyonu yaptınız ? Daha sonra çok daha uygununu buldunuz, rezervasyonu iptal edip hemen diğer araca rezervasyon yapabilirsiniz. Özellikle bayram dönemlerinde fiyatlar çok fazla değişmektedir.

En iyi fiyata, en uygun araç kiralama hizmetini sağlayan www.vivi.com.tr den detaylı bilgi alabilirsiniz.

Adana ve Mersin Araç Kiralama fırsatları – Vivi

Seyahatlerimizi kendimiz organize ettiğimizde en çok ihtiyacımız olan hizmetlerden biri kuşkusuz araç kiralama oluyor. En uygun…

azgezmis.com

Yorumlar

  • Bayramda araç bulmak gerçekten zor, fiyatlar çok pahalı. Gezmediğimiz site kalmıyor, bunuda deneyelim inşallah buluruz.

Yorumunuz?