Giresun Fotoğraf Gezisi

Gezi Tarihi: 10 Şubat 2023 - 12 Şubat 2023

NOT: İlginize teşekkür ederiz, gezimizde yer kalmamıştır. Fakat olabilecek iptaller için yedek listeye adınızı yazdırabilirsiniz.

Karadeniz’in ormanlarını karlar altında görmek için keyifli bir “Giresun Fotoğraf Gezisi” hazırladık. Şehirden 3 günlüğüne kaçıp yaylada beyaz karların içinde dolaşacağız. Minimal kar manzaralarının içinde bazen evler, bazen yeşil ağaçlar kadrajımızda olacak. Akşam olduğunda sıcak sobanın etrafında toplanıp fotoğraf sohbetleri edeceğiz. Konaklama süreci içinde yemeklerimiz Karadenize özgü ev yemekleri olacak. Bungalov tarzı evlerde 2 kişilik ayrı odalarda kalınacak (dileyen tek konaklayabilir). Her evde bir banyo ve tuvalet olup ortak kullanılacak.

 1. Gün: Sabah erken uçuşla Giresun-Ordu Havalimanına inceğiz. Aracımız bizi alarak Giresun’da konaklayacağımız noktaya götürecek. Eşyalarımızı bırakıp hemen yaylaları gezmeye başlayacağız. Bugün yakın yerlere gideceğiz. Giresun’un en güzel yanı ormanın içine girip yürümeye elverişli yerlerin olması. Dileyen ormanın içinde kısa bir yürüyüş yapıp kuş sesleri dinleyerek fotoğraf çekebilir. Gün içinde değişik yaylalara gidip, ağırlıklı olarak manzara fotoğrafı çekeceğimiz bir gün olacak. Akşam olduğunda nefis yemeklerimizi yedikten sonra çay içerken sohbet edeceğiz. Fotoğraf sunumu seyredeceğiz.
 2. Gün: Kahvaltımızın ardından güne erken başlayıp yine yaylaları gezeceğiz. Ormanların içlerinde kıyılarında dolaşacağız. Bugün ziyaret edeceğimiz yerler arasında bir tarihi kemer köprü, bir şelale ve Giresun’un, Pamukkalesi denen travertenler yer alıyor. Günü yine manzara fotoğrafları ile bitireceğiz. Konaklama yine aynı yerde olacak. Yemeğimizin ardından yine çayla birlikte fotoğraf sohbetleri yapacağız.
 3. Gün: Kahvaltımızın ardından uçak saatimize göre yine sabah gün doğumu fotoğrafları çekip havalimanına doğru yola çıkacağız. Yazları çok keyifli olan bu rota kış aylarında da oldukça keyifli fotoğraflar veriyor. Ayrılırken yaz aylarında tekrar gelip görmek isteyeceksiniz.

Gezi Tarihi: 10 Şubat 2023 – 12 Şubat 2023

Gezi Fiyatı: 2995 TL (iki kişilik odalarda kişi başı fiyattır) Tek kişi konaklama: 3750 TL

Fiyata Dahil Olanlar:

 • Giresun havalimanından itibaren tüm transferler ve iç yolculuklar
 • Seyahat sigortası
 • Sabah kahvaltıları (ilk gün hariç)
 • Akşam yemekleri
 • Fotoğraf danışmanlığı

Fiyata Dahil Olmayanlar:

 • Istanbul-Giresun gidiş dönüş uçak bileti
 • Kişisel harcamalarınız
 • Şoför bahşişi
 • İlk gün sabah kahvaltısı

Gezimiz en az 7 kişi ile en fazla 14 kişi ile yapılacaktır. Gezide Zehra Arslan Ceylan ve Hakkı Ceylan fotoğraf danışmanı olarak bulunacaklardır. Katılmak isteyenler info@azgezmis.com adresine mail atabilirler. Instagram üzerinden bize ulaşabilirler. https://www.instagram.com/zehraarslanceylan/ veya https://www.instagram.com/azgezmis/

Gezimiz ortağı olduğumuz 4393 Türsab belgeli Turhande Turizm ile düzenlenmektedir.

Giresun Fotoğrafları

Giresun Fotoğraf Gezisi

NOT: İlginize teşekkür ederiz, gezimizde yer kalmamıştır. Fakat olabilecek iptaller için yedek listeye adınızı yazdırabilirsiniz. Karadeniz’in…

azgezmis.com

Yorumunuz?

Yeni yazılardan haberdar olmak için lütfen email adresinizi ekleyin ve onaylayın.